Як вирізати кути стельового багета. Як зрізати багет для внутрішніх кута на стелі.

Стельовий багет кріпиться в кут між стіною і стелею. Він обрамляє стеля по периметру і надає йому більш сувору і чітку форму. А також прикрашає його межі різьбленим орнаментом.
Вам знадобиться
  • Багети, гострий ніж або ножівка, кутник, стусло
Інструкція
1
Виміряйте кути в приміщенні за допомогою кутника. Якщо кути в приміщенні рівні 90 градусам, ви можете обрізати багети за допомогою простого пластмасового або дерев'яного стусла.
2
Для цього приготуйте гострий ніж або ножівку з дрібними зубами. Розташуйте стусло перед собою.
3
Помістіть перший багет в стусло. Вставляйте смугу з лівого боку так, щоб правий торець багета злегка перетнув крайню ліву проріз стусла.
4
Притисніть верхню кріпильну поверхню багета до зовнішньої боковині стусла, а поверхня, до якої багет буде кріпитися до стіни, притисніть до дна стусла.
5
Вставте ніж або полотно ножівки в прорізи на боковинах стусла по діагоналі.
6
Щоб обрізати багет для внутрішнього кута вставте ножівку в ліву проріз на зовнішній боковині стусла, а на внутрішній боковині в праву. Щоб вирізати торець для зовнішнього кута, вставте полотно ножівки в праву проріз на зовнішній боковині і в ліву на внутрішній боковині стусла. Діагональ повинна утворювати кут в 45 градусів з будь-якої з боковин стусла.
7
Акуратно обріжте торець першого багета.
8
Помістіть в стусло другий багет. Смугу потрібно вставляти з правого боку так, щоб лівий торець багета злегка перетнув крайню ліву проріз в боковині стусла.
9
Притисніть до зовнішньої боковині поверхню багета, якою він буде кріпитися до стелі. А другий кріпильну поверхню до дна стусла.
10
Вставте в стусло полотно ножівки. Щоб вирізати багет для внутрішнього кута на стелі, вставте ножівку в ліву проріз на внутрішній боковині і в праву на зовнішній боковині стусла. Для зовнішнього кута вставте ножівку в праву проріз на внутрішній боковині стусла і ліву на зовнішній боковині.
11
Акуратно обріжте торець другого багета. Смуги багетів для першого кута вирізані. Ви можете прикріплювати їх до стіни. Точно також ви можете вирізати торці багетів для решти кутів.
багет називають довгий і тонкий білий батон, який зараз зустрічається в булочних і гіпермаркетах досить часто. З'явився він у першій третині минулого століття у Франції. Спочатку стандартна довжина багета була 65 см. Але зараз і на історичній народите, і в інших країнах випускають такі булочки самої різної довжини. Справа в тому, що багет треба їсти обов'язково свіжим. В силу специфіки приготування він дуже швидко черствіє. При цьому ділити його на частини не дуже зручно. Тому пекарі і придумали робити багети різної довжини.
Вам знадобиться
  • - багет;
  • - гострий тонкий ніж;
  • - блюдо або піднос;
  • - інгредієнти для приготування канапе або мисливської булки.
Інструкція
1
За традицією багет не ріжуть, а ламають. І надходити слід саме так, особливо якщо ви готуєте обід в класичному європейському стилі. У цьому випадку необхідно купити хліб безпосередньо перед початком торжества. Через кілька годин він втратить свій смак. Накрити на стіл можна кількома способами. Покладіть довгий багет на блюдо. Нехай кожен з гостей одломить стільки, скільки йому потрібно. Точно так само поступите і з короткими багетами, вони в цьому випадку навіть зручніше. Купуйте їх за кількістю гостей або трохи більше. Покладіть на піднос, накритий красивою серветкою. Підійде і велике блюдо. Якщо вечірка неформальна, то можна просто запропонувати тим, хто сидів за столом розібрати булки, поки обід ще не почався.
2
Останнім часом у продажу з'явилося безліч хлібобулочних виробів, які треба саме ламати. Але багатьох це як і раніше бентежить, особливо в гостях або в ресторані. Не дивуйтеся, якщо викладений на блюдо довгий багет так і залишиться до кінця вечора недоторканим. Щоб цього не сталося, можна його в декількох місцях надломити. Тоді гостям буде легше подолати психологічний бар'єр. Не забороняється також поламати його на шматочки. Краще зробити їх не надто великими.
3
На жаль, в наших магазинах багет не завжди буває свіжим. У більшість магазинів привозять його 1-2 рази на добу. Виняток - гіпермаркети, де є свої пекарні, або маленькі магазинчики при пекарнях. У всіх інших випадках досить часто доводиться мати справу з черствим багетом. Ламати його незручно, та й не має сенсу. У цьому випадку його можна порізати, як і будь-який інший хліб. Правда, у нього є своя специфіка. Він довгий і вузький, тому різати його так, як звичайний батон, не варто, хіба що на дуже маленькі бутерброди.
4
З багета можна зробити маленькі бутерброди. Наріжте його поперек на скибочки товщиною не більше 0,5 см. Ніж повинен бути таким, щоб можна було різати взагалі без натиску. Покладіть шматочок шинки, сиру або композицію зі шматочків фруктів. Сколите все це шпажкою для бутербродів.
5
Подчерствевшій багет класичного розміру можна використовувати і для звичайних бутербродів. Він уже втратив неповторний смак, але є його ще можна. Поріжте його на кілька шматків довжиною сантиметрів по десять. Потім кожен такий шматок розріжте навпіл уздовж. Вийдуть верхня і нижня половинки. Вони майже однакові, і на них можна покласти ковбасу, сир і все інше, що зазвичай кладеться на шматок батона. Але це робиться тільки в тому випадку, якщо ви спокійно ставитеся до черствому, але ще не зовсім жорсткого хлібу.
6
З свіжого або злегка подчерствевшего багета можна зробити мисливську булку. Відріжте гострим ножем кінці. Розріжте багет поперек. Ніж повинен бути гострим, довгим і досить тонким. Вийміть м'якуш, щоб залишилися трубочки. Дрібно наріжте салямі, шинку, сир, свіжі огірочки, філе анчоуса. Зварені круто яйця дрібно порубати і змішайте з вершковим маслом. Інгредієнти добре перемішайте і щільно набийте начинкою трубочки. Загорніть їх у фольгу і покладіть у холодильник годин на п'ять. Перед тим, як подати на стіл, наріжте трубки на скибочки товщиною приблизно 1 см.