Як відкрити свій бізнес в гаражі. зробити свій бізнес в гаражі є зварювальний апарат.

Для того щоб відкрити приватний бізнес, зовсім не обов'язкові масштабні грошові вкладення. Почати можна і з малого. Для початку власної справи достатньо навіть звичайного гаража, який підійде для декількох видів перспективних робіт.
Вам знадобиться
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - обладнання;
  • - інструменти;
  • - стелажі;
  • - візитні картки.
Інструкція
1
Займіться облаштуванням свого гаража в залежності від обраного напрямку. Обробіть стіни або оштукатурьте їх, зробіть якісну стяжку на підлозі, проведіть хороше освітлення, якщо необхідно - каналізацію та опалення. Подбайте про надійне замку і навіть охорону, якщо збираєтеся зберігати в гаражі цінні матеріали та обладнання.
2
Спробуйте відкрити бізнес , пов'язаний безпосередньо з автомобілями. Не намагайтеся виконувати велику кількість робіт, оскільки конкурувати з повноцінними сервісними центрами вам навряд чи вдасться. Сконцентруйтеся на одному з напрямків, на якому автовласники з легкістю економлять. Це може бути шиномонтаж і балансування, мийка, кузовний ремонт, антикорозійна обробка. Складний ремонт двигунів, лакофарбові роботи можуть бути затребувані лише серед ваших знайомих, обізнаних про вашу надійності та репутації. Звичайні клієнти навряд чи ризикнуть довірити подібні види ремонту незнайомому гаражному майстру.
3
Якщо дозволяє площа, відкрийте нескладне виробництво, що вимагає мінімальної кількості обладнання. Наприклад, якщо ви маєте в своєму розпорядженні зварювальним апаратом, займіться виготовленням металевих конструкцій, дверей, решіток і т.д. Проведіть короткий аналіз відповідного ринку і встановіть ціни значно нижче, ніж у великих виробників.
4
Пристосуйте ваш гараж під склад непродовольчих товарів. Для цього змонтуйте стелажі і встановіть кілька палетт. Ви можете призначити кілька годин на добу, коли ваш склад буде відкриватися для клієнтів. Додатково ви можете взяти на себе функції комірника і водія-експедитора. В даному вигляді бізнес а ключову роль грає пошук хоча б одного великого клієнта, який забезпечить ваш дохід.
5
Надрукуйте недорогі рекламні візитки. На лицьовій стороні вкажіть види виконуваних робіт, контактні дані. На звороті - докладну схему проїзду до вас. Поширюйте ці візитки в прилеглому районі, серед знайомих, в місцевих магазинах, автоцентрах.
Ізраїль - це країна з динамічно розвивається і високим рівнем життя. При бажанні і виконанні ряду умов громадянин Росії може відкрити там свій бізнес . Для цього потрібно знати особливості бюрократичної системи країни.
Інструкція
1
Отримайте документ, який дозволяє на законних підставах жити і працювати в Ізраїлі. Спеціальної програми бізнес-імміграції в цю країну немає, тому потрібно отримувати робочу візу або дозвіл на проживання на підставі кревності з громадянами Ізраїлю. Також емігрувати може людина, що має єврейські коріння або прийняв іудаїзм. Для оформлення необхідних документів та отримання консультації слід звернутися в консульський відділ посольства Ізраїлю в Москві.
2
Зберіть гроші для відкриття бізнесу. Якщо у вас немає достатньої суми. ви можете взяти кредит в ізраїльському банку. Але на це варто розраховувати тим, хто живе в країні достатньо довго і має в її межах джерело доходу.
3
Почніть процедуру реєстрації з податкової служби, що займається стягненням ПДВ. Її координати ви зможете знайти в місцевому довіднику організацій. При реєстрації виберіть форму сплати податку. Вона відрізняється для дрібних і для великих фірм. Якщо ви розраховуєте починати невеликий бізнес, то вам більше підійде система, в якій ваші контрагенти в угодах не виплачують вам ПДВ.
4
З отриманими реєстраційними документами зверніться в іншу податкову службу, яка спеціалізується з прибуткового податку.
5
Зверніться до Управління страхування Ізраїлю. Там ви повинні будете заповнити папери, пов'язані з медичною та іншої страховкою для вас і ваших майбутніх співробітників.
Зверніть увагу
В Ізраїлі існую види бізнесу, для ведення яких потрібно спеціальну освіту і дипломи. З них відносяться медичні послуги і транспорт. Але якщо російські права на водіння можна підтвердити і використовувати, то з лікарями справа йде складніше. Фахівцю, який вирішив відкрити приватну практику, буде потрібно фактично переучуватися. Виняток становить той випадок, коли ви стаєте тільки директором і власником медичного центру, в якому працюватимуть співробітники з ізраїльськими дипломами.