Як вибрати принтер Epson.

Важко уявити сучасний офіс без принтера або МФУ. Якщо ви зупинили свою увагу на пристроях фірми Epson, то приступите до вибору моделі, виходячи з технічних характеристик принтера.
Інструкція
1
Визначте мета покупки принтера . Від цього залежить вибір необхідних параметрів пристрою. Якщо ви купуєте обладнання для періодичної преси потрібних документів, то зупиніть увагу на дешевих моделях струменевих принтерів. В даному випадку краще вибрати пристрій, що працює тільки з одним кольором. Практика показує, що такі принтери значно надійніше.
2
Якщо ви плануєте друкувати часто і багато, то краще придбайте лазерний принтер. Це дозволить вам надалі заощадити на комплектуючих. Як аналог можна використовувати струменевий принтер. Єдина умова - наявність можливості самостійної заправки картриджа. Існують моделі принтерів, ціни яких нижче, ніж комплект картриджів для них.
3
В тому випадку, якщо вам необхідно використовувати принтер для друку фотографій в невеликих кількостях, зупиніть увагу на фото принтера х з 6-кольоровим друком. Коштує таке обладнання порівняно не дорого. Заздалегідь уточніть ціни картриджів. В даному випадку друковане дозвіл не повинно бути менше 1200 dpi.
4
Для постійної роботи з принтером в різних режимах рекомендують використовувати обладнання, до якого можна підключити систему безперервної подачі чорнила. Варто відзначити, що якщо така можливість не передбачена виробником, то установка СНПЧ призведе до втрати гарантії. СНПЧ дозволяє економити величезну кількість коштів при активному використанні принтера .
5
При покупці принтера в офіс краще використовувати обладнання з лазерним друком, наприклад Epson AcuLaser M1200. Основні переваги таких принтерів: висока швидкість друку, надійна робота протягом довгого часу і низька вартість картриджів. Для друку текстових документів можна використовувати принтер з дозволом 300 pdi.