Як обміняти квиток на літак. чи можна обміняти квитки на літак, куплені через інтернет.

Ви зібралися в подорож і подбали про те, щоб придбати авіаквитки заздалегідь, оскільки в цьому випадку є шанси купити їх набагато дешевше, ніж перед польотом. Але іноді, в зв'язку з обставин, плани можуть змінитися, і у вас може виникнути питання про те, як обміняти квиток на літак на іншу дату, більш відповідну.
Інструкція
1
Ознайомтесь з правилами застосування того тарифу, за яким був придбаний квиток. Часто дешевизна пільгового тарифу обумовлена саме тією обставиною, що повернути його без штрафних санкцій або доплати неможливо. В цьому випадку єдиним для вас варіантом буде здати вже куплений квиток і придбати новий. Причому, досить імовірно, що здати його ви зможете тільки в тій касі, в якій набували. Квиток, куплений за повну вартість, вам обміняють без всяких проблем за умови наявності місць на зазначені вами нові дати.
2
Коли квиток був куплений через інтернет, зверніться на сайт тієї авіакомпанії, літак ом якої ви летите. Щоб дізнатися, чи можливий обмін, і в яку суму вам це обійдеться, заповніть на сайті форму зворотного зв'язку із запитом на обмін авіаквитка. У ній вкажіть номер замовлення, нову дату перельоту і, при необхідності, номер нового рейсу або новий маршрут, які квитки і скільки їх необхідно поміняти, перерахуйте прізвища пасажирів. Не забудьте залишити свої контактні дані: номер телефону, адресу електронної пошти.
3
Якщо обміняти квитки необхідно терміново, зробіть відповідну позначку в заголовку. Коли така необхідність виникла за кілька годин перед вильотом в вечірній час, то вам доведеться їхати до найближчого представництва авіакомпанії, яке знаходиться в аеропорту.
4
У кожному разі, вам необхідно буде сплатити штраф, який може досягати 50-70 євро. Чим пізніше до вильоту ви оформляєте обмін квитка, тим більше будуть штрафні санкції, тому постарайтеся справити цю процедуру якомога раніше. Обміняти квиток на рівноцінний ви зможете тільки в тому випадку, якщо на зазначені вами нові дати і рейси ще залишилися квитки за тією ж ціною. В іншому випадку квиток вам продадуть за повну вартість.
5
Обміняти квиток без штрафних санкцій і доплат можливо тільки в декількох випадках: - у разі смерті члена сім'ї пасажира, підтвердженої документально; - Скасування посадки в пункті призначення, зазначеному в вашому квитку, з вини авіаперевізника; - скасування авіаперевізником зазначеного у квитку рейсу; - зміни класу обслуговування, зазначеного у квитку.