Як робити скріншоти сайтів.

Для збереження важливої інформації можна використовувати не тільки текстові документи, а й зображення. Існує величезна кількість методів збереження зображення, переданого на екран комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Paint;
  • - WebSite Screenshot.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно створити знімок видимій області web-сайту, то натисніть на клавіатурі кнопку PrScr (Print Screen). Якщо у вас запущено декілька вікон браузера, то виділіть потрібне вікно, зробивши його активним. Натисніть клавіші Alt і PrScr.
2
Тепер запустіть будь-який графічний редактор. Якщо ви не встановлювали подібних програм, то відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в підменю «Стандартні». Знайдіть і запустіть програму Paint.
3
Після відкриття меню цієї програми натисніть клавіші Ctrl і С. Відкрийте меню «Файл» і перейдіть до пункту «Зберегти». Введіть назву документа, виберіть його формат і папку для збереження.
4
На жаль, описаний спосіб не надає можливість «фотографування» всієї web-сторінки. Для створення повноцінних скріншотів використовуйте плагін Website Screenshots. Скачайте цю програму, скориставшись сайтом розробників http://www.websitescreenshots.com.
5
Встановіть додаток, вибравши пункт «Інтегрувати в браузер». Це дозволить вам швидко отримувати доступ до меню програми. Відкрийте потрібну web-сторінку і клікніть по іконці програми Website Screenshots. Наведіть курсор на пункт «Зробити знімок» і в розгорнулося меню вкажіть параметр «Виділити область».
6
Тепер вкажіть область, яку необхідно «сфотографувати». Використовуйте для цього ліву кнопку миші. Виберіть формат зберігається зображення і введіть його назву.
7
Виконайте настройку параметрів роботи плагіна Website Screenshots. Це дозволить вам створити певний шаблон, позбавивши від необхідності постійного вибору формату і папки для збереження.