Як знайти ярлики з робочого столу.

Робочий стіл з'являється відразу після завантаження операційної системи. Користувач може налаштувати вигляд робочого столу на власний розсуд, розташувавши різні елементи і ярлики додатків і папок в потрібному йому кількості і порядку.
Інструкція
1
Ярликом прийнято називати значок-посилання на програму або папку, розташовану на одному з локальних дисків, який допомагає здійснити швидкий доступ до ресурсу. Створення ярлика не міняє директорії, в якій збережений файл. На робочому столі є два види ярликів.
2
Перший вид - це стандартні елементи робочого столу. До них відносяться папки «Мій комп'ютер», «Мої документи», «Мережеве оточення», «Кошик». При установці операційної системи дані елементи створюються автоматично.
3
Якщо ви їх випадково видалили, налаштувати їх відображення можна таким чином: натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows, відкрийте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран» .
4
Інший спосіб: перебуваючи на робочому столі, клікніть в будь-якому вільному його місці правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран». Перейдіть в ньому на вкладку «Робочий стіл».
5
У нижній частині вікна натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу», щоб викликати додаткове вікно «Елементи робочого столу». Відкрийте вкладку «Загальні» і відзначте маркером в групі «Значки робочого столу» ті елементи, які ви хочете бачити на своєму робочому столі.
6
Натисніть на кнопку ОК, застосуйте нові налаштування і закрийте вікно властивостей. Відображення ярлика корзини таким способом налаштувати не можна. Для цього необхідно редагувати реєстр або скористатися спеціальною програмою.
7
Другий тип ярликів на робочому столі - це ті, які користувач розмістив самостійно. Якщо ви не бачите таких ярликів, значить, ви їх видалили. Самі по собі вони не зникають. Щоб створити на робочому столі ярлик потрібної папки або програми, виконайте кілька дій.
8
Пройдіть в директорію, в якій розташований потрібний вам файл. Клацніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Відправити», а в підміню - «Робочий стіл (створити ярлик)».
9
Після того, як ви закінчите розміщувати ярлики , клікніть в будь-якій вільній області робочого столу правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Оновити », щоб при наступному запуску комп'ютера ви змогли знайти ярлики саме в тому місці робочого столу, в якому їх розмістили.
Далеко не кожному користувачеві вдається організувати простір робочого столу таким чином, щоб швидко і без особливих зусиль знаходити на ньому потрібні ярлики додатків і різні файли. Однак пошук значків на робочому столі можна оптимізувати.
Інструкція
1
Не у всіх робочий стіл завалений незліченною кількістю іконок, але якщо вам пощастило менше інших, перше, про що слід знати - робочий стіл являє собою звичайну папку, яка зберігається на жорсткому диску разом з іншими. Знаючи це, ви можете відкрити цю папку і пошукати потрібний значок на зручних інструментів провідника Windows.
2
Щоб відшукати серед тисяч всіляких папок жорсткого диска ту, в якій зберігається вміст робочого стола, відкрийте «Мій комп'ютер» і виберіть диск С. Відкрийте директорію «Користувачі» і знайдіть в ній папку з ім'ям вашого профілю. Якщо обліковий запис на комп'ютері одна, ця папка може мати назву «Адміністратор». Відкривши її, ви знайдете папку "Робочий стіл", в якій розташовані всі значки, які ви бачите в робочій області монітора при завантаженні операційної системи.
3
Ось тепер можна приступити безпосередньо до пошуку. По-перше, ви можете знайти потрібний значок , упорядкувавши іконки за датою створення, розміром, типом або імені. Для цього клацніть правою кнопкою миші у вільній області вікна папки і виберіть з меню «Сортування» потрібну команду. Так, якщо ви шукайте загубився інсталяційний файл щойно завантаженої з інтернету програми, отсортируйте значки по даті, а якщо вам потрібен ярлик якого-небудь додатку, краще впорядкувати значки за розміром - ярлики мають дуже маленький «вагу».
4
По-друге, ви можете використати меню «Вид» для зміни відображення значків у папці. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області вікна і виберіть з меню «Вид» команду, за допомогою якої можна змінити уявлення значків. Приміром, команда «Дрібні значки» дозволить відобразити на екрані максимально можливу кількість іконок, а за допомогою команди «Таблиця» можна побачити не тільки значок файлу, але і його назва, тип, дату створення та розмір.
Зверніть увагу
Створіть ярлик для папки «Робочий стіл» в панелі задач або на панелі швидкого запуску, щоб мати можливість у будь-який момент відкрити цю директорію в «один клік».
Корисна порада
Всі ці нехитрі дії дозволяють знайти потрібний значок набагато простіше, ніж при здійсненні пошуку на робочому столі, фонова картинка якого часто заважає зосередитися на окремих елементах.