Як виявити приховані файли. Як переглянути куки-файли в браузері скайпу.

На спосіб відображення файлу, окрім іншого, впливає присвоєний йому атрибут. Такий атрибут, як «Прихований», робить файл невидимим, тим не менш, файл продовжує залишатися в тій директорії, в якій збережено. Щоб виявити приховані файли і папки, необхідно відповідним чином налаштувати їх відображення.
Інструкція
1
Відкрийте компонент «Властивості папки». Для цього натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск», виберіть у меню «Панель управління» і клацніть в категорії «Оформлення і теми» по значку «Властивості папки». Зазначений компонент можна викликати і іншим способом: відкрийте будь-яку папку на своєму комп'ютері, в меню «Сервіс» виберіть пункт «Властивості папки».
2
Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Вид» і в групі «Додаткові параметри» опустіться за допомогою смуги прокрутки вниз. Знайдіть розділ «Приховані файли і папки» і встановіть маркер в поле навпроти пункту «Показувати приховані файли і папки». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб налаштування вступили в силу. Закрийте вікно властивостей.
3
При таких налаштуваннях всі приховані файли і папки матимуть напівпрозорі значки. Щоб налаштувати звичайне відображення файлу, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і зніміть маркер з поля «Прихований» в групі «Атрибути». Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно за допомогою кнопки ОК або значка [х].
4
Якщо ви не хочете змінювати налаштування, прихований файл можна виявити іншим шляхом, але для цього необхідно мати хоча б мінімальні відомості про файл, наприклад, знати його ім'я, дату створення, зміни або тип. Через меню «Пуск» викличте команду «Пошук» або відкрийте будь-яку папку на комп'ютері та натисніть на значок «Пошук» на верхній панелі вікна. Якщо даної кнопки немає, клікніть по панелі меню папки правою кнопкою миші і відзначте в випадаючому меню маркером пункт «Звичайні кнопки».
5
У вікні для пошуку вкажіть відомості про файл, якими ви володієте. Натисніть на рядок-кнопку «Додаткові параметри» і встановіть маркер в поле «Пошук в прихованих файлах і папках». Натисніть на кнопку «Знайти». Після того як буде сформований список знайдених за запитом файлів, ви побачите, що приховані файли мають напівпрозорий вигляд. Проведіть з шуканим файлом потрібні дії. Не дивлячись на те, що такий файл буде відображатися у вікні пошуку, без відповідних налаштувань ви раніше не зможете його побачити в тій директорії, де він збережений.