Як збільшити особа. зробити обличчя більш повним.

Якщо ваше обличчя здається вам занадто вузьким, довгим і худим, то ви можете застосувати декілька хитрощів, щоб виправити цей недолік і зробити його трохи більш повним і широким. Зробити це можна різними способами - і за допомогою макіяжу, і за допомогою зачісок.
Інструкція
1
Почніть зі своєю зачіски. Довгі, що висять і витягнуто-гладке волосся роблять його болісно худим і досить сильно підкреслює його вузькість. Так що Cмела надавайте волоссю обсяг! Пишні кучері і укладання - те, що піде саме вашому обличчю і зробить його візуально трохи більше повним і широким.
2
Зробіть чубок - краще, якщо пряму і достатньо густу, яку ви будете укладати з допомогою круглої великої щітки і надавати їй пишність і обсяг. Вона також зробить обличчя менш витягнутим. Добре виглядають і пишні градуйовані чубчика, а також асиметричні. Головне, не робити їх занадто короткими.
3
Якщо у вас достатньо довга чубчик, то вам варто укладати її на одну сторону і робити злегка об'ємною. Ні в якому разі не розділяйте її посередині чола: це додасть витягнутому особі різкості і сумною трагічності.
4
Ідеальна довжина волосся для дівчат з худими витягнутими і втрачає особами - це приблизно від вуха до області середини шиї. Пишний боб з чубчиком набік - чудова зачіска, урівноважує маленьке і вузьке обличчя.
5
За допомогою макіяжу також можна зробити обличчя трохи повніше: візьміть світлий тон або пудру і нанесіть на простору чола і між бровами - це зробить обличчя трохи більше широким за рахунок візуального збільшення простору між очима.
6
Обов'язково наносите трохи світловідбиваючої пудри на простір навколо носа, під підборіддя і виділяйте місце трохи нижче скул, це допоможе зробити обличчя трохи коротше і повніше.