Як вивести новий продукт на ринок. Як розкрутити торгову марку.

Вивести новий продукт на ринок таким чином, щоб дуже скоро він став займати лідерські позиції, цілком можливо. Для цього потрібно виробити правильну стратегію просування поки ще нікому не відомого товару.
Вам знадобиться
  • - послуги засобів масової інформації;
  • - інформація про конкурентів;
  • - вдосконалення нового продукту;
  • - знання основ піару.
Інструкція
1
Визначте свого «ворога». Ним може бути конкуруюча компанія або категорія товарів, що заважає успіху вашого нового бренду. Наприклад, якщо ви займаєтеся продажами Pepsi, то ваш ворог - Coca-Cola і т.д. Встановивши ворога, ви можете почати виробляти цілеспрямовану стратегію, протилежну «ворожої». Коли Procter & Gamble представляли на ринку товарів новий ополіскувач для рота, як ворога ними була визначена компанія Listerine. І так як вона виробляла аналогічний продукт з неприємними смаковими якостями, то Procter & Gamble позиціонувала свій продукт як точно такий же, але з приємним смаком. І завдяки цьому досягла неймовірних успіхів.
2
Створіть «витік інформації» про новий продукт е. ЗМІ люблять різні кулуарні історії про ті події, які ще тільки коли-небудь відбудуться. Особливо цінно, якщо це ексклюзив. Саме таким способом Microsoft вивела на ринок ігрову приставку «Xbox». За 18 місяців до офіційного представлення продукт а почалося поширення інформації. Сотні статей були створені про «Xbox» і про майбутню жорсткій боротьбі з ринковим лідером - «PlayStation» від Sony. Такий хід мав величезний успіх.
3
Нарощуйте обороти піар-компанії. Поступова розкрутка брендів сприяє тому, що споживачі з кожним днем дізнаються про послуги і нових продукт ах. Невелика замітка в газетних новинах сьогодні, по телевізору - завтра, і незабаром переважна більшість переконана, що знало про це продукт е завжди. Але так як споживачі схильні до ігнорування рекламної інформації, то нова кампанія повинна відрізнятися достатньою потужністю і бути такою, що запам'ятовується, піднятися вище «рівня шуму».
4
Вдосконалюйте свій продукт , заявляйте про це в рекламних зверненнях до споживача, але не будьте голослівні, щоб не накликати на себе праведний гнів критиків. Працюйте на совість, і тоді успіх не змусить себе довго чекати.
5
Вдосконалюйте свої послання до споживачів. У рекламі продукт а концентруйтеся на якому-небудь основному його якості, яке превалює над усіма іншими. Багато років Volvo рекламувала довговічність і міцність своїх автомобілів, вказуючи цілий ряд характеристик. Але коли в засобах масової інформації з'явилася реклама з акцентом на безпеку машин цієї марки, що розповідає про триточкових ременях безпеки, передніх і задніх зонах деформації, надійної рульовій колонці - продажу сильно злетіли. Зрештою, Volvo переключили всі свої рекламні ролики з міцності на безпеку.