Як дізнатися час створення файлу.

В операційній системі Windows у кожної папки і у кожного файлу існує сторінка властивостей, на якій відображені різні відомості про папку або про конкретний файл. Якщо користувачеві необхідно дізнатися час створення файлу, він може скористатися даною сторінкою.
Інструкція
1
Щоб звернутися до сторінки властивостей файлу , пройдіть в директорію, в якій збережено потрібний вам файл, клікніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню останній пункт «Властивості».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Загальні». На даній вкладці містяться відомості про те, до якого типу відноситься вибраний вами файл, де він розташований і який його розмір. Трохи нижче вказано час створення файлу (число, місяць, рік, години, хвилини, секунди), а також містяться відомості про те, коли його востаннє змінювали і відкривали.
3
Також дату і час створення файлу можна дізнатися за допомогою програми Total Commander і аналогічних їй. Запустіть TC і знайдіть потрібний файл. Необхідна інформація буде вказана в правій частині від рядка з ім'ям файлу . Якщо ж необхідно швидко подивитися тільки час останньої зміни файлу , можна скористатися панеллю типових задач папки.
4
Пройдіть в директорію, в якій збережено файл і виділіть його, підвівши курсор миші до його значку. У самому низу панелі типових завдань папки відіб'ється коротка інформація про файл. Ці відомості ідентичні тим, які відображаються при відкритті сторінки властивостей. Якщо трохи довше затримати курсор на значку файлу , у спливаючому вікні також відіб'ється коротка інформація про файл.
5
Щоб налаштувати відображення панелі типових завдань в папках, через меню «Пуск» викличте «Панель управління» і виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Властивості папки». Інший спосіб: відкрийте будь-яку папку і в меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості папки».
6
У вікні зробіть активної вкладку «Загальні» і в групі «Задачі» відзначте маркером пункт «Відображення списку типових задач в папках». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб настройки вступили в силу, і закрийте вікно кнопкою ОК або значком [x] у правому верхньому кутку вікна.