Як вибрати легкову б/у машину.

Люди нерідко віддають перевагу б/у автомобілів. Основна причина - це відсутність достатньої суми для покупки нової машини. Але є й інший варіант: деякі люди, нещодавно закінчили автошколу, воліють спочатку поїздити на дешевому автомобілі, а потім, набравшись досвіду, перейти на нову, більш дорогу машину.
Інструкція
1
Заздалегідь визначте максимальну суму, яку ви готові заплатити за автомобіль, а також ваші основні вимоги. Ці вимоги можуть стосуватися типу кузова, габаритів автомобіля, його марки, розташування керма, виду приводу і т.п. Так ви зможете звузити коло пошуку. Потім на сайтах або в газетах знайдіть кілька найбільш цікавих варіантів, здзвонитеся з продавцями і домовтеся про зустріч.
2
Візьміть з собою на огляд автомобіля кілька людей. По-перше, те, що не помітить один, зможе побачити інший, так що оцінка автомобіля буде точніше. По-друге, завдяки помічникам ви зможете прийняти правильне рішення, не піддаючись на тиск з боку продавця.
3
Зверніть увагу на поведінку продавця. Повірте, це дійсно дуже важливо. Якщо водій відмовляється відповідати на запитання про недоліки автомобіля і тільки розхвалює його, якщо він не дозволяє вам оглянути машину , привертає увагу до деяких її частинах і відволікає від інших - купувати товар у цієї людини не варто.
4
Ще гірше, якщо продавець провокує вас, стверджуючи, що якщо ви негайно купіть автомобіль, то він зробить вам знижку. Швидше за все, це несумлінний, нечесна людина, яка хоче скоріше позбутися від поганого автомобіля.
5
Дуже уважно огляньте автомобіль. Подивіться, чи є зафарбовані свіжою фарбою ділянки. Невідповідність кольору старої і нової фарби помітно майже завжди, особливо при хорошому освітленні. До речі, саме з цієї причини варто оглядати автомобіль днем, а не ввечері. Якщо такі ділянки є, запитаєте, що трапилося з машиною, навіщо знадобився ремонт і що саме було зроблено.
6
Зверніть увагу на геометрію кузова. Перекоси бувають видно навіть неозброєним оком. Як правило, це ознака погано відремонтованого автомобіля-перевертиша, тобто машини, яка перевернулася в результаті аварії. При порушеною геометрії кузова можуть як мінімум виникати проблеми при відкритті і закритті дверей, капота, багажника і т.п. Також зверніть особливу увагу на ширину зазорів в цих ділянках.