Як підгодовувати коропа.

Якщо ви хочете наловити багато коропів, та ще й солідного розміру, то підготуйтеся до риболовлі заздалегідь - підгодувати рибу. Зробити це непросто, так як короп обережний і брати незнайому приманку, та ще в місці, далекому від його стежок, не буде. Але, дотримуючись певних правил, можна домогтися успіху.
Інструкція
1
Так як самі уловисті місця давно підгодовані і зайняті, а порибалити приємніше і ефективніше в тиші, то знайдіть нове місце і підгодувати його. Зазвичай короп живе зграями в кілька десятків голів (дуже великі особини часто ходять поодинці). Вранці і ввечері короп виходить на годування, при цьому зграя пересувається певними маршрутами. Визначити шлях зграї можна по бульбашок газу на поверхні водойми, які виділяються з грунту, коли риба в ньому риється. Тому вибирайте місце для прикорму саме на шляху руху риби, природно, воно має бути зручним для закидання снастей.
2
Щоб риба збиралася на годівлю в новому місці в потрібний вам час, розкидайте прикорм в певні години вранці і ввечері. Робити це треба не менше, ніж за три дні, а краще - тиждень до риболовлі. Як ласощі для коропа можна взяти запареному зерно (жито, овес, пшеницю), кукурудзу, варену картоплю, макуху, але ефективніше зробити підгодовувальні суміші, поєднуючи різних види зерна, комбікорм, додаючи сир, різні каші і ароматизатори. Важливе правило - прикормка повинна бути помітною для риби, смачної і обов'язково привабливо пахне. А також містить ті компоненти, які будуть у складі приманки на гачку. Якщо ви будете ловити рибу на бойли, то Прикормлюємо ними, тим більше не у всіх водоймах короп ще знайомий з цим видом наживки.
3
Особливу увагу зверніть на запах прикормочной суміші. Якщо від розкиданого корму буде розноситися плином привабливий аромат, то короп обов'язково поцікавиться, а, отже, може навіть зійти з звичного маршруту годівлі. Як ароматизаторів використовуйте ваніль, м'яту, смажене насіння та інші, сильно пахнуть інгредієнти. Експериментуйте, так як короп дуже вибагливий, сьогодні він бере на одну насадку, а завтра від неї відмовляється. Але тільки виконуйте міру, не перестарайтеся з інтенсивністю запахів, щоб зовсім не відлякати рибу.
4
Перед самою риболовлею, за 20-30 хвилин до закидання снастей, теж підгодуйте рибу, але на цей раз киньте в воду невеликі кулі з суміші. Це потрібно для того, щоб коропове зграя довго залишалася в місці лову. Робіть підгодовувальні кулі щільними, щоб вони не розбивалися при ударі об воду і дно. Закидайте такий прикорм безпосередньо в місце розташування насадки, а також в радіусі 5 м від неї. При ослабленні лову кидайте прикорм знову, але невеликими порціями, щоб не перегодувати рибу.
Корисна порада
Щоб можна було закинути підгодовувальні кулі або бойли подалі, використовуйте спеціальний пристрій - "ракету".