Як розблокувати файл.

В повсякденній роботі з операційною системою ви не можете редагувати абсолютно будь-який системний файл. Система захисту блокує подібні дії. Це пов'язано з тим, що не кожен користувач знає як правильно можна виконати редагування того чи іншого файлу. Але якщо ви чітко знаєте всі дії по роботі з системними файлами, то можна зняти блокування. Ця дія виконується за рахунок використання спеціалізованих програм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Auslogics BoostSpeed.
Інструкція
1
Після скачування цієї утиліти її необхідно запустити. Відкриється головне вікно програми. Виберіть наступний порядок ієрархії відображення: «Вид» - «Інструменти».
2
Перейшовши на вкладку «Інструменти» виберіть групу «Стан системи» - натисніть на кнопку "Заблоковані файли".
3
У вікні перед вами з'явиться весь список заблокованих системою файлах, вікно під назвою Auslogics Startup Manager. Тут необхідно вибрати потрібний вам файл. Натисніть правою кнопкою на шуканому файлі - виберіть «Розблокувати файл».
4
Перед розблокуванням файлу перевірте ще раз правильність вашого вибору. Зміна параметрів деяких файлів може привести до збою в роботі операційної системи. При розблокуванні файлу програма автоматично закриває всі процеси, які його блокували. Це також може привести до небажаних наслідків.
5
Після натискання на кнопку «ОК» ви побачите повідомлення про успішну розблокуванні обраного вами файлу. Варто відзначити, що не кожен файл піддається цій процедурі. При виникненні збоїв в роботі системи необхідно відмінити всі дії, які ви зробили стосовно до цього файлу. Як правило, з'являється діалогове вікно системи, яке повідомляє, що деякі системні файли були змінені або замінені невідомими копіями файлів. Натисніть «Відновити». Також можна скористатися утилітою, яка входить в стандартний пакет операційної системи, «Відновлення системи».