Як завантажити додатки на Ipod Touch.

Завантаження будь-яких додатків в мобільні пристрої компанії Apple (iPod Touch, iPhone, iPad) проводиться виключно через магазин App Store. Купити або завантажити безкоштовно вподобані вам програми та ігри для iPod Touch можна як за допомогою встановленого додатка App Store в самому плеєрі, так і з програми iTunes, яку ви використовуєте для синхронізації свого гаджета з комп'ютером.
Інструкція
1
Найбільш зручний варіант вибору додатків для подальшої їх установки в iPod - використання програми iTunes, без якої неможлива повноцінна робота з будь-яким з мобільних пристроїв Apple. Якщо з яких-небудь причин ви ще не встановили на свій комп'ютер iTunes, скачайте інсталяційний файл на офіційному сайті компанії за адресою www.apple.com і виконайте інсталяцію програми.
2
Запустіть iTunes, виберіть в меню розділ «Магазин iTunes Store» і перейдіть на вкладку App Store. Тут вам буде потрібно створити обліковий запис Apple, оскільки без неї вам не вдасться завантажити жодне додаток для свого iPod. Натисніть спочатку кнопку «Увійти», а потім - «Створити новий обліковий запис». Прийміть умови угоди і заповніть всі поля реєстраційної форми.
3
Якщо ви плануєте завантажувати платні програми , вкажіть дані своєї банківської карти. Це може бути як дебетова, так і кредитна, і навіть віртуальна банківська карта. Якщо ви бажаєте користуватися тільки безкоштовними програми ми з App Store, зі списку типів карт виберіть None.
4
Відразу після реєстрації ви зможете вибирати в магазині App Store з величезної кількості додатків, відсортувати які можна по категоріям, популярності та іншими критеріями. Для установки вподобаної програми або гри натисніть на кнопку, розташовану поряд із позначкою програми . Це може бути Buy App (для платних) або Free (для безкоштовних). Додаток буде завантажено на ваш комп'ютер.
5
Підключіть iPod до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і виконайте синхронізацію, натиснувши відповідну кнопку в iTunes. Всі завантажені вами програми будуть перенесені в iPod, а користуватися ними ви зможете відразу ж після завершення синхронізації. При перенесенні куплених ігор та програм з iTunes в мобільний пристрій, ви можете відзначити як все програми , так і їх частина, зазначивши потрібні в списку програм для синхронізації.
6
Для реєстрації аккаунта Apple (Apple ID) і завантаження додатків ви також можете використовувати додаток App Store, знайти яке можна в меню вашого iPod Touch. Процедура фактично нічим не відрізняється від описаного вище процесу з використанням програми iTunes на комп'ютері.
Спочатку завантаження додаткового програмного забезпечення в iPod Touch минаючи AppStore заблокована фірмою-виробником. Щоб розблокувати цю функцію, необхідно спочатку "разлочить" плеєр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - наявність wi-fi.
Інструкція
1
Увімкніть iPod, виберіть меню "Налаштування", далі "Основні» і пункт «Автоматичне блокування», щоб отримати можливість завантаження програм в iPod Touch. В даному меню необхідно встановити опцію «Ніколи», щоб під час скачування плеєр не пішов у «Сплячий режим» і не перервалося скачування.
2
Відкрийте стандартний браузер Safari, в адресному рядку введіть jailbreakme.com, клацніть по посиланню Install AppSnapp, щоб скачати програму в iPod Touch. Далі буде завершена робота браузера, почнеться закачування і установка програми, дочекайтеся її завершення, вимкніть і увімкніть плеєр, на робочому столі з'явиться ікона Installer, тепер ви отримали можливість установки додатків в iPod Touch.
3
Встановіть додаткові додатки для доступу до «нутрощів» плеєра за допомогою комп'ютера. Для цього запустіть ярлик Installer, виберіть команду Install, встановіть програму Bsd subsystem, після її установки плеєр буде перезавантажений автоматично, далі встановіть OpenSSH.
4
Встановіть додаткові програми, для цього знову запустіть програму Installer, виберіть пункт Sources, далі Edit, команда Add, виберіть пункт iPhone 1.1.1 Apps, виберіть програми установки, наприклад Mobile Mail Prep або Google Maps Prep. Для установки прикрас робочого столу встановіть програму SummerBoard, яка додає шпалери, теми та інші опції.
5
Встановіть, якщо необхідно, російську клавіатуру. Для цього знову встановіть Source, введіть адресу repository.ripdev.com, ви отримаєте доступ до програм «Русифікація», виберіть пакет Mobile Enhancer, далі встановіть додаток «Російська клавіатура». Вийдіть з програми установки, для цього натисніть нижню кнопку Home, перезавантажитеся.
6
Встановіть емулятор приставки Dendy, для установки ігор в iPod touch, для цього перейдіть в розділ Games програми Installer. Самі ігри можна скопіювати з комп'ютера за допомогою Wi-Fi або через кабель в папку var/root/Media, де створюються папки ROMs/NES.