Як лікувати ячмінь. Як лікувати ячмінь на оці.

Як не сумно, але всім нам часто доводиться мати справу з такою проблемою, як ячмінь. Ячмінь - це гостре гнійне запалення волосяного фолікула вії або сальної залози. Так само трапляється внутрішній ячмінь - запалення дольки мейбомиевой залози. Коли народні приповідки вже не рятують, хочеться дізнатися, як лікувати ячмінь традиційними медичними препаратами.

Поява ячменю характеризується появою набряку на краю століття, почервонінням і болючими відчуттями. Ячмінь викликає бактеріологічна інфекція, а також сприяє появі цієї проблеми ослаблений імунітет. При появі "шишки", перше, що потрібно зробити - звернутися до лікаря, бо лікувати ячмінь самому небезпечно, і є дуже велика ймовірність пропустити основне захворювання, яке стимулювало появу цього самого ячменю. Якщо ви все-таки впевнені в діагнозі і прийняли рішення позбавитися від ячменю на оці самостійно, пропонуємо вам ряд способів, які допоможуть вам у цьому. Але, в першу чергу, потрібно запам'ятати, що, ні в якому разі, не можна проводити жодних косметичних процедур з хворим оком і потрібно дотримуватися всіх необхідних правил гігієни.

  1. Застосовуйте зігріваючі компреси, але виключно «сухе тепло» ( примочки чаєм, але без вологи, варене яйце, загорнуте в суху серветку і т.п.), оскільки при утворенні гнійного абсцесу це може бути небезпечно. Якщо Ви відчуваєте, що щось пішло не так і лікування не допомагає, негайно зверніться до лікаря.
  2. Наносите на уражену область етиловий спирт, ефір або зеленку, це підсушить і припече запалення.
  3. Використовуйте очні краплі, бажано з вмістом антибіотика (ципролет, торбекс і т.п.), перед застосуванням детально вивчіть інструкцію.
  4. Використовуйте очну мазь з антибіотиком, закладайте її під повіку і наносите поверх запалення (тетрациклінову, левомицетиновую, еритроміцинову).
  5. опромінювати очей червоним світлом і УВЧ (при відсутності підвищеної температури) в кабінетах фізіотерапії.

При рецидив використовуйте аутогемотерапию, антибіотики, вітаміни і дріжджові препарати. При поширенні запалення і явному погіршенні стану, можливо, буде необхідно хірургічне втручання. Окрім запропонованих способів, народна медицина ще дає кілька порад, як лікувати ячмінь на оці:

  1. Робити примочки з листя алое, попередньо потрібно потримати лист алое в холодильнику протягом 2 годин, потім вичавити сік і розвести його теплою кип'яченою водою в співвідношенні 1:10.
  2. Протирати запалене місце очищеної часточкою часнику протягом 2-3 днів.
  3. Промивати обидва ока міцним настоєм чаю або звіробою, уникаючи попадання інфекції в здоровий очей.
  4. Робити примочки лляним насінням.

Якщо ви зіткнулися з появою ячменю у вашої дитини, приділіть йому якомога більше уваги і будьте виключно уважні. Неодмінно зверніться до лікаря, щоб не пропустити більш серйозні захворювання, тому як ячмінь може бути всього лише симптомом. Лікування запалення століття дітей аналогічно лікуванню дорослих, але пам'ятайте, що ваша дитина довіряє вам, а ви відповідальні за нього, не робіть неперевірених методів, щоб не нашкодити малюкові!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SxfjJGrVlrc