Як відправити відеофайл по електронній пошті.

Поштові скриньки в інтернеті дозволяють відправляти різні файли, листуватися повідомленнями, відправляти листівки та музичні файли. При цьому обмеження маються тільки за обсягом що відправляється файлу.
Вам знадобиться
  • - електронний ящик;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - доступ до поштової скриньки.
Інструкція
1
Як же можна відправити відео по пошті ? Для цього потрібен спеціальний зареєстрований ящик в системі. Якщо у вас вже є аккаунт в одній з поштових систем, потрібно створити нове повідомлення, яке міститиме текст, адреса одержувача і файли. Як правило, для цього можна скористатися не тільки стандартними засобами сервісу, а спеціальним програмним забезпеченням. Подібних програм в інтернеті є велика кількість. Можете скористатися такою утилітою, як The Bat.
2
Завантажте програму в інтернеті за допомогою браузера або менеджера завантажень. Встановіть на жорсткий диск. Бажано подібні утиліти інсталювати в системний локальний диск разом з операційною системою, щоб в разі непередбачених ситуацій можна було все відновити за допомогою створеної копії. Як тільки програма буде встановлена на комп'ютер, на робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити додаток. Натисніть на ярлик два рази лівою клавішею миші.
3
З'явиться віконце, в якому потрібно буде ввести свій поштовий ящик і пароль. Як тільки ви це зробите, почекайте якийсь час, щоб дані були перевірені програмою. Далі натисніть кнопку «Створити нове повідомлення». В графі «Одержувач» впишіть адресу поштової скриньки, на який потрібно відправити відео файли. Натисніть на кнопку «Обзор», щоб вказати всі файли, які потрібно відправити за допомогою електронної пошти.
4
Якщо вся інформація заповнена, і файли готові до відправки, натисніть кнопку «Відправити». Доведеться почекати деякий час, щоб система завантажила всі файли і доставила адресату. При цьому час залежить від швидкості інтернету, встановленого на вашому комп'ютері. Також варто відзначити, що файли найкраще відправляти не декількома файлами, а одним заархівованим. Для цього використовуйте спеціальне програмне забезпечення, яке називається Win Rar. Знайти можете в інтернеті або на настановних дисках.