Як оформити двері.

В квартирі всі двері зазвичай виконані в одному стилі. Але зараз багато хто воліє ділити свій будинок на функціональні зони, виконані в різних стилях і колірній гамі. Тому питання оформлення дверей в цьому світлі набуває особливої актуальності. Для підкреслення кордонів зон використовують часто двері, оформлені по-різному. Хоча однакові міжкімнатні двері надають всій квартирі якусь спільність. Загалом, вирішуйте самі.
Інструкція
1
Шпалери. В оформленні дверей є такий спосіб, як дизайнерська «обманка». Він досить легко здійснимо. Оклейте ваші двері шпалерами під колір стіни, зробивши двері практично непомітною. Так ви досягнете візуального збільшення кімнатного простору.
2
Скло, вітражі. Ще одна дизайнерська ідея полягає в перетворенні дверей шляхом розміщення на них скляних вітражів. Зазвичай рекомендують вітражі з матового і непрозорого скла. Однак, вітражі з кольорового скляній мозаїки виглядають у багато разів привабливішою, надаючи приміщенню якусь «райдужність», а також урочистість. Крім експериментування з матеріалом дверей, можна попрацювати також і над їх формою.
3
Кардинально змінити вигляд двері вам допоможе її оздоблення дорогими панелями. Перетворити сталеву двері легко за допомогою порошкової фарби або обробки пластиком. Двері попроще можна оформити вінілової шкірою. Виглядає непогано, але має дуже низькою стійкістю до зовнішніх чинників. Домашні тварини з легкістю подряпають такий матеріал.
4
Дерев'яні двері можуть бути оброблені тонуючим або безбарвним лаком, який може злегка змінити відтінок матеріалу. Акрилові водно-дисперсійні лаки підвищують стійкість дерев'яних виробів до зносу.
5
Тут були розглянуті лише кілька прийомів використання в оформленні дверей дизайн-декору. Скористайтеся даними радами або, якщо хочете, дайте свободу польоту своєї фантазії. Пам'ятайте, навіть одна єдина двері може змінити інтер'єр всього будинку.