Як знайти накладні витрати. роботи з накладні витрати калькулятор.

Накладні витрати мають на увазі під собою сукупність витрат, пов'язаних зі створенням певних умов для виконання різних робіт або послуг. Нормативне кошторисна значення накладних витрат, як правило, відображає витрати, які входять у величину вартості за виконання робіт.
Вам знадобиться
  • - калькулятор;
  • - документи, що містять значення витрат.
Інструкція
1
Врахуйте, що обчислюється значення накладних витрат за допомогою розрахунку за всіма статтями витрат заснована на розрахунках підрядного підприємства. При цьому нормативи накладних витрат поділяються на 3 типи: індивідуальні норми витрат, укрупнені норми по основоположним видами будівництва, а також норми по різновидах будівельних робіт.
2
Визначте індивідуальні норми за допомогою методу калькуляції кожної статті. Цей спосіб розрахунку передбачає обчислення маси витрат для конкретної організації за всіма статтями витрат. У свою чергу, для того щоб порахувати вартість будівельних робіт, виконуваних індивідуальними підприємцями за раніше складеним договорами підряду, величину витрат рекомендується обчислювати беручи за основу конкретну (індивідуальну) норму. При цьому необхідно приймати для розрахунку ті статті витрат, які будуть повністю відповідати фактичним умовам, що пред'являються до виконання робіт.
3
Використовуйте укрупнені нормативи по основним видам будівництва для розробки та складання інвесторських кошторисів. Це необхідно на стадії підготовки документів для участі компанії в тендері.
4
Визначте кошторисну вартість робіт. При цьому виключіть з розрахунків за вже скоєні роботи для підприємців, які користуються спрощеною системою оподаткування, індивідуальні норми витрат, пов'язані зі сплатою єдиного соціального податку. При цьому допускаються до використання укрупнення нормативів у локальних кошторисах за видами будівництва, а також здійсненню ремонтних робіт за значенням до 0,7.
5
Розрахуйте загальну суму витрат на господарську діяльність компанії. Це допоможе вам спланувати накладні витрати. Потім знайдіть розмір накладних витрат, які підлягають включенню до собівартості однієї одиниці виробленого товару для кожного найменування. При цьому, величина планової собівартості може бути визначена, виходячи з норм, які встановлені державою для окремих видів витрат і норм, які містяться в обліковій політиці компанії. Останні з них розраховуються на підставі фактичних показників минулих періодів і планованих змін цих значень.