Як відклеїти скло фари. Як мити машину з розбитою фарою.

Скло фари може тріснути від потрапив в нього камінця з-під коліс їде попереду автомобіля. Їздити з розбитою фарою дуже небезпечно, та й інспектор ГИБДД може виписати штраф. Тому скло необхідно замінити в найкоротші терміни.
Вам знадобиться
  • - будівельний фен;
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - бавовняні рукавички;
  • - герметик;
  • - нове скло для фари.
Інструкція
1
Протріть вологою ганчіркою кузов навколо фари . Якщо скло розбите, то ні в якому разі не можна мити машину, так як потрапила всередину вода може стати причиною короткого замикання. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумулятора, щоб знеструмити автомобіль. Постарайтеся акуратно витягнути все осколки. Обов'язково надіньте бавовняні рукавички, щоб ненароком не поранити руки.
2
Демонтуйте фару. Для цього зверніться до книги по експлуатації вашого автомобіля. Знайдіть розділ, в якому детально описується процес демонтування блок- фари .
3
Від'єднайте решітку радіатора. Для цього потрібно відкрутити все саморізи і гайки, що тримають її. Тепер за інструкцією знайдіть всі болти, якими закріплено корпус фари . Акуратно відкрутите їх. Постарайтеся запам'ятати розташування кожного самореза, щоб не переплутати місцями при зворотній збірці.
4
Намацайте на тильній стороні колодку проводів. Акуратно від'єднайте її. При цьому постарайтеся не втратити гумовий ущільнювач. Без нього фара не були правильно функціонувати.
5
Візьміться за корпус фари і потягніть його на себе, приклавши невелике зусилля. Фара повинна зіскочити з кріплень і легко вийнятись.
6
Очистіть фару злегка вологою ганчіркою. Бруд і пил, що забилися в важкодоступні місця, можна прибрати за допомогою маленької щіточки. Не забудьте оглянути гніздо, в якому була фара.
7
Увімкніть будівельний фен. Плавними круговими рухами нагрівайте кромку скла фари до тих, поки герметик не почне розм'якшуватися. Після цього потрібно акуратно підчепити викруткою за край скла і акуратно зняти його. Непридатне скло можна відразу ж викинути.
8
Видаліть залишки старого герметика з корпусу фари . Ретельно знежирте кромку по всьому периметру. Дістаньте з упаковки нове скло. Його потрібно теж знежирити. Нанесіть на нове скло і на корпус фари герметик. Злегка підігрійте його будівельним феном. Після цього акуратно притисніть скло до корпуса фари , уважно стежачи за тим, щоб не утворилося перекосів.
9
Зайвий герметик слід ретельно видалити. Дайте фарі трохи підсохнути. Проведіть установку блок- фари в зворотному порядку і перевірте її працездатність.
Корисна порада
Чи не торкайтеся лампи фари голими руками! Через жиру на склі лампа може перегоріти при включенні. Якщо ви все ж доторкнулися до лампи, то протріть її ганчірочкою, змоченою в спирті.