Як відремонтувати прикурювач.

Навіть некурящі власники автомобілів використовують прикурювач. З його допомогою можна легко підзарядити акумулятор, що сів телефону. Однак прикурювач частенько ламається. Їхати в сервіс через таку дрібницю недоцільно, адже можна самостійно позбавитися від цієї несправності.
Вам знадобиться
  • - бавовняні рукавички;
  • - викрутки;
  • - пінцет;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить автомобіль і зведе ризик виникнення короткого замикання до нуля.
2
Максимально відсуньте водійське крісло назад, щоб отримати повноцінний доступ до прикурювача, який зазвичай розташований на центральній консолі.
3
Візьміть яскравий маленький ліхтарик і з його допомогою огляньте внутрішню частину прикурювача. Там не повинно бути ніяких сторонніх предметів і осколків. Якщо такі все ж є, їх потрібно акуратно видалити за допомогою двох сірників або пінцета з прогумованими кінцями.
4
Перевірте запобіжник, який відповідає за роботу прикурювача. Якщо відбувається замикання через підключеного в прикурювач якогось приладу, то запобіжник перегорає, а подача струму припиняється. Щоб її відновити, потрібно встановити новий працюючий запобіжник. Для цього зверніться до книги з експлуатації. У ній ви знайдете інформацію про те, який саме запобіжник потрібно замінити. Також таблицю всіх запобіжників можна виявити на тильній стороні блоку запобіжників.
5
Демонтуйте прикурювач з гнізда, якщо перераховані вище способи не допомогли. Для цього потрібно акуратно потягнути за металевий ободок плоскогубцями. Під зуби плоскогубців підкладіть ганчірочку, щоб не залишити слідів на обідку.
6
Витягніть прикурювач з гнізда, приклавши деяке зусилля. Якщо корпус туго піддається, то спробуйте тягнути його по черзі за кожну сторону. Не тягніть сильно, щоб не порвати дроти.
7
Огляньте вийнятий прикурювач . В першу чергу зверніть увагу на наявність темного нагару. У тих місцях, де він є, коротить. Також зверніть увагу на цілісність ізоляції проводів і надійність спайки. Розпаяних провід може стати причиною відсутності струму в прикурювача. Акуратно припаяйте провід на місце.
8
Замініть голову прикурювача на нову, якщо струм є, але спіраль не нагрівається. Від частого використання нагріваючий елемент швидко згоряє і потребує заміни. Купуйте тільки ту головку, яка призначена саме для вашого прикурювача.
В сучасному автомобілі прикурювач окрім стандартного призначення використовується і як джерело струму. Якщо він перестав працювати, перевірте запобіжники згідно електричній схемі автомобіля. Якщо запобіжники цілі, розбирайте прикурювач і шукайте поломку.
Вам знадобиться
  • маленькі пасатижі і напилок.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо прикурювач вийшов з ладу, знайдіть запобіжник, який відповідає за нього. Якщо він перегорів, просто проведіть заміну. Якщо запобіжник в порядку, зніміть гніздо прикурювача, діставшись до задньої його частини. Потім підключіть там 12 вольтну лампу, повернувши попередньо ключ в положенні, при якому загоряються габарити (АСС) - це подасть напругу безпосередньо на прикурювач . Якщо вона не зайнялася, потрібно подзвонювати проводку автомобіля, яка веде до пристрою, а якщо загорілася - проблема в самому пристрої.
2
Відкрутіть гайку, яка утримує задню частину прикурювача, і розділіть залізні і пластикові деталі прикурювача. Уважно огляньте сам пристрій. Від підвищеної напруги можуть перегоріти дроти. У цьому випадку акуратно зніміть їх і замініть, для надійності припаявши до місць з'єднання. Як правило, в прикурювача використовуються алюмінієві дроти. Якщо після цього прикурювач не почала працювати або всі дроти цілі, виконайте інші дії.
3
В глибині гнізда варто слюдяная пластина, яка і виходить найчастіше з ладу. Акуратно зніміть її і викиньте. При складанні в зворотному порядку може виявитися, що прикурювач не стає в гніздо - тоді за допомогою напилка слід регулювати його за розміром. Встановіть прикурювач на місце, і він знову почне працювати. При підключенні контактів дотримуйтесь полярності. Якщо не допомагає - придбайте новий прикурювач і встановіть його.
4
Для того щоб прикурювач не виходив з ладу як можна довше, не підключайте до нього компресор для накачування шин, оскільки тоді через пристрій протікає занадто великий струм. Не вставляйте в нього роз'єми із зусиллям. Слідкуйте за тим, щоб в гніздо не потрапляли металеві предмети, які можуть призвести до короткого замикання.