Як підключити фотоапарат до Skype.

Скайп - це додаток, що використовується для здійснення телефонних дзвінків в інтернеті, а також для організації конференцій і відеодзвінків. Крім веб-камери для того, щоб зробити відеотрансляцію в Скайпі, можна використовувати і фотоапарат з функцією запису відео.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - фотоапарат;
  • - пристрій відеозахоплення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш цифровий фотоапарат може працювати в режимі веб-камери. Для цього підключіть його до телевізора і поставте в режим запису відео. Упевніться, що камера здатна передавати відеосигнал задовольняє якості. Якщо при цьому вона може передати потокове відео, ви зможете підключити фотоапарат до Скайпу.
2
Виконайте операцію з передачі потокового відео з фотоапарат а в ПК за допомогою захоплення. Скористайтеся для цього пристроєм відеозахоплення (відеокарта або тюнер з вхідним відео) і композитний вхід (тюльпан). Підключіть кабель від камери до пристрою, щоб використовувати фотоапарат як веб-камеру.
3
Встановіть драйвер для пристрою відеозахоплення, який дозволяє записати сигнал на вінчестер. Він не може транслювати відеосигнал в інтернет. Для цього потрібно виконати перехоплення і перенаправлення сигналу. Скористайтеся для цього безкоштовним додатком SplitCam.
4
Скачайте програму по посиланню http://splitcam.biz/. Встановіть її на комп'ютер. Підключіть до комп'ютера адаптер або тюнер, тобто пристрій відеозахоплення. В композитний вхід включите кабель і з'єднайте його з виходом цифрової камери. Встановіть на фотоапарат таймер автоматичного вимкнення на максимальний час.
5
Використовуйте програму, яка поставляється разом з пристроєм відеозахоплення, щоб переконатися в тому, що картинка з камери передається на нього. Потім запустіть додаток SplitCam. Перейдіть в меню «Файл», далі «Джерело відео» і виберіть свій пристрій, встановивши біля нього прапорець. Потім перейдіть в меню "Опції", виберіть пункт Advertisements і встановіть прапорець в пункті Exchange ad and video windows, щоб перемістити картинку з відео в більшу вікно.
6
Запустіть Skype. Якщо програма не пропонує перевірити якість відео, виберіть джерело сигналу вручну. Для цього перейдіть в меню «Інструменти», виберіть «Налаштування» - «Налаштування відео», потім пункт «Вибрати веб-камеру», з випадаючого меню вам потрібно відзначити SplitCam Capture.