Як зняти бачок омивача. заміна бачка омивача на нексии.

Бачок омивача є одним з основних ланок у системі охолодження автомобіля. Дуже часто він виходить з ладу і потребує заміни. Пересуватися на автомобілі з несправним бачком омивача вкрай небезпечно, тому кожен водій повинен знати процедуру його заміни.
Вам знадобиться
  • - пассатижи;
  • - нові хомутики;
  • - новий бачок омивача;
  • - гайкові ключі;
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Поставте ваш автомобіль на рівну площадку. Ідеально підійде естакада або яма, так як в такому випадку буде доступ не тільки до верхньої, але і до нижньої частин підкапотного простору.
2
Відкрийте капот і знайдіть бачок омивача. Зазвичай він має синю кришку. Однак далеко не у всіх автомобілів є можливість демонтувати бачок через капот. Наприклад, на автомобілі Деу Нексія бачок омивача розташований під переднім крилом автомобіля. Бачок замаскований бризковиком. У цьому випадку потрібно зняти колесо і бризговики, щоб отримати повноцінний доступ до бачка.
3
Вивчіть керівництво по експлуатації вашого авто. У ньому має бути вказано розташування бачка омивача. Якщо необхідної інформації в керівництві ви не знайдете, то зверніться до форуму, присвяченому вашої моделі автомобіля. Там ви точно знайдете вичерпну інформацію.
4
Відкрутіть болти і гайки, які кріплять корпус бачка до кузова автомобіля. Не тягніть сильно звільнився бачок, так як його тримають дроти електричного насоса, а також тоненькі шланги. Шланги слід від'єднати, розкривши хомутики, що тримають їх. Якщо хомутики одноразові, то слід купити нові. Якщо в бачку налита вода, то можна сміливо від'єднувати шланги. Якщо ж у вас налита охолоджуюча рідина, то постарайтеся підставити під бачок яку-небудь ємність, щоб шкідливий склад не потрапив на землю. Знайдіть колодку проводів від насоса і від'єднайте її. Вийміть бачок.
5
Установку бачка проводите в зворотному порядку. Після повної установки залийте рідину для очищення стекол до максимального рівня. Врахуйте, що патьоки поруч з бачком не завжди свідчать про його несправність. Текти можуть погано закріплені шланги. Намагайтеся не їздити з порожнім бачком, щоб погана погода не застала вас зненацька.
Корисна порада
Ні в якому разі не вмикайте омивачі стекол до тих пір, поки в бачок НЕ буде залита вода або омиває рідина!