Як наносити розсипчасту пудру.

Красива шкіра здавна вважалася ознакою здоров'я і жіночності. Матова шкіра рівного тону - це основа будь-якого макіяжу. Але, на жаль, не всі жінки мають ідеальну шкіру. Приховати деякі її недоліки - цятки, почервоніння і блиск - допомагають тональні засоби.
Інструкція
1
Наносите пудру на обличчя тільки після повного вбирання денного або тонального крему. Інакше пудра може лягти нерівномірно, у вигляді окремих плям.
2
Наносьте розсипчасту пудру , використовуючи пушок або кисть, а ще краще - і те, і інше.
3
На бічні сторони особи і вилиці пудру наносите пензлем, надлишки кошти на якій можна здути або струсити. За допомогою пуховки наносите пудру на центральну частину обличчя, починаючи з чола і закінчуючи підборіддям. Наберіть пудру на пушок, а потім легкими дотиками наносите засіб на обличчя. Не забувайте, що саме центральна частина обличчя особливо «багата» сальними залозами, тому пудрити лоб, ніс і підборіддя потрібно з особливою ретельністю.
4
Не забувайте тримати в чистоті кисть для пудри. Мийте її теплою водою з шампунем не рідше одного разу на тиждень. Сушіть кисть на повітрі, але не на сонці.
5
Якщо ви хочете скорегувати форму свого обличчя, використовуйте пудру різних відтінків. Світліший колір наносите на ділянки обличчя, які ви хочете візуально виділити, а темну - на ті, які бажаєте трохи приховати.
6
Розсипчаста пудра може допомогти домогтися більшої стійкості макіяжу. Якщо ви завдасте її на губи і повіки, то губна помада і тіні будуть триматися набагато довше. А пудра, нанесена на вії перед тим, як ви їх покриєте тушшю, зробить їх набагато густіше.
Зверніть увагу
Для жінок з нормальною і жирною шкірою незамінною помічницею в досягненні краси є розсипчаста пудра. Це косметичний засіб було винайдено древніми єгиптянами. У різні часи для пудри використовували свинцеві білила, білу глину, жовту і червону охру, пшеничну і бобове борошно, і навіть такі екзотичні засоби, як крокодилячі екскременти.
Корисна порада
В даний час до складу пудри зазвичай входять карбонат кальцію, тальк, натуральний каолін, мелений шовк, різні поживні добавки. Пудра допомагає позбутися жирного блиску, приховати розширені пори, зробити колір обличчя більш матовим.