Як провести день знань. сценарій лінійки 1 вересня в школі.

Перше вересня - не тільки початок навчального року в усьому світі, а й свято, пов'язане з отриманням нових знань, спілкуванням друзів і безліччю захоплюючих і цікавих подій у житті молодих людей. Школярам зазвичай свято влаштовують вчителя, але як провести цей день весело і незвично, якщо ви студенти або навіть викладачі?
Інструкція
1
Відсвяткуйте день знань у своєму навчальному заведенііНачало нового навчального року - це, насамперед, можливість зустрітися зі старими друзями. Саме тому почати святкувати можна з найпершої хвилини, як тільки ви зайдете в аудиторію. За літо з кожним із вас сталося багато всього, у кожного накопичилося безліч історій, і є чим поділитися. Не соромтеся виявляти свої емоції і діліться з одногрупниками позитивом і хорошим настроєм. Приготуйте для друзів невеликі подарунки. Якщо ви дійсно не бачились все літо, це можуть бути красиві мушлі з місця відпочинку чи якісь пам'ятні сувеніри. Якщо ж у вас була можливість провести канікули разом - порадуйте друзів фотографіями. Спільні спогади завжди приємні, особливо перед початком довгої зими і навчального року.
2
Обов'язково сходіть після занять в кафе або клубРадостние обійми посеред потокової аудиторії і вигуки захоплення в коридорі - це, звичайно, чудово, але коли душа вимагає свята, гріх позбавляти її такої можливості. Зрозуміло, ви можете провести репетицію банкету в інститутському буфеті або найближчому Макдональдсі, але найкраще сходити всією компанією в нічний клуб або в кафе і відтягнутися там по повній програмі. День знань - він як новий рік, як його зустрінеш, так і проведеш. Постарайтеся почати нову сторінку своєї студентського життя весело і безтурботно, тоді вчитися буде простіше, а друзі зможуть підтримати в скрутну хвилину.
3
Перше вересня для педагогів та вчителів - практично професійне свято. Учителям в школі несуть букети гладіолусів і хризантем, а першокласники з палаючими очима дивляться на них з таким захватом з трепетом, що настрій піднімається автоматично без кави і енергетиків. Зрозуміло, і вчителі відзначають початок навчального року на своєму рівні. Стандартне збори перед початком уроків, побажання удачі і старанних учнів, а також посиденьки за солодкими булочками та цукерками вже давно стали старої доброю традицією для тих, хто працює в школах. Викладачі ВНЗ також можуть відсвяткувати початок року та зустріч після річної перерви в роботі. Адже день знань - захід, що об'єднує не лише тих, хто знання отримуватиме, а й тих, хто готовий ними поділитися.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що після першого вересня йде друге і третє. Не варто захоплюватися алкоголем і відзначати зустріч занадто весело. Ви, зрозуміло, можете провести всю ніч, святкуючи початок навчального року, але наступного ранку вставати все одно доведеться. Подумайте про наслідки.
Корисна порада
Як би довго ви один одного ні бачили, це не привід пропускати заняття першого вересня і замість них відразу йти відзначати зустріч в найближчому кафетерії або боулінгу. Постарайтеся не забути, що День знань - не лише привід знову зібратися разом, але ще й початок нового етапу вашого навчання. Поставтеся до цього серйозно.