Для чого потрібна масажне ліжко.

Словосполучення «масажне ліжко» звучить дуже спокусливо: відразу виникають приємні асоціації. Масажне ліжко об'єднує давно відомі окремі технології лікування: прогрівання, точковий масаж і рефлексотерапію в одну процедуру. У підсумку виходить не просто ліжко, а чудо-ліжко.
Інструкція
1
Термічна масажна ліжко , використовуючи метод пальцевого масажу і рівномірно розподіляючи тепло, впливає на акупунктурні точки. Кожен орган на тілі людини має одну або кілька таких точок, тому натискаючи на них, можна впливати на певний орган, потребує лікування. Цим впливом прискорюються обмінні процеси, і організм забезпечується рухової енергією. Переміщаючись по м'язах спини, масажні головки розтягують хребет, нервові корінці перестають здавлюватися. Усуваються больові відчуття, відновлюється порушена іннервація, нормалізується функція внутрішніх органів.
2
Інфрачервоні промені, що мають довжину хвилі до 1000 мікрометрів, допомагають при знятті напруженості, втоми, позбавлять від болю, поліпшують периферичний кровообіг. Завдяки нормалізації обмінних процесів з організму виводиться надлишковий жир, попереджається і сповільнюється старіння, підвищується рухова активність.
3
Тепло усуває гострі болі, що виникають при міозиті і люмбаго. Термотерапія, впливаючи на точки акупунктури, сприяє відновленню нормальної функції кишечника і внутрішніх органів, стимулює лімфооток і кровообіг, підвищує стійкість організму до різних захворювань. Використання тепла відновлює рухливість хребта, усуває і запобігає його викривлення.
4
Але деякі лікарі не розділяють загального захоплення масажними ліжками. Вони заявляють, що ними можуть користуватися просто втомлені, фізично виснажені, але виключно здорові люди, без яких або серйозних захворювань. Як би це не було, але протипоказання у масажному ліжку є. Їй не можна користуватися: -Маленький дітям; -Жінка під час менструації, на початковому або останньому терміні вагітності; -люди із запальними процесами (лихоманка, шкірні захворювання); - при загостренні хронічних захворювань, особливо при каменях у нирках, печінці, жовчному міхурі; -При грижі або перенесеної операції на хребті; -при гіпертонії, пороці серця, кардіостимулятор; -при наявності яких або штучних органів і судин; -при онкологічних захворюваннях.