Як почистити комп'ютер від вірусів. систем 32 чистити від вірусів.

З розвитком інтернету, віруси стали докучати користувачам все більше і більше. Якщо раніше це були «невинні» програмки, поширювані з певною метою в конкретну мережу, то тепер ця напасть, яка знаходиться всюди. Рідкісний вірус може завдати серйозної шкоди операційній системі, а ось зіпсувати її працездатність і продуктивність, або ж попросту безповоротно зіпсувати деякі, деколи дуже важливі, файли - це запросто. Способів почистити ваш комп'ютер від вірусів існує величезна кількість. Будемо акцентувати увагу на найбільш простих і дієвих рішеннях даної задачі.
Вам знадобиться
  • 1-2 комп'ютера
  • Антивірусне ПО
  • Диск з Windows (Live Cd або оригінал)
Інструкція
1
Почніть з самого простого і головного - встановіть антивірус. Краще це робити відразу після установки операційної системи, але якщо даний крок не був зроблений, то робіть це зараз. Вибір антивіруса залишається за вами. Основне правило - під час сканування ваш комп'ютер повинен бути відключений від будь-якої мережі, особливо від інтернету. Найпростіший спосіб зробити це - вийняти всі мережеві шнури і відключити бездротові адаптери, але можна і вручну відключити кожне з'єднання.
2
Перезавантажте ваш комп'ютер і зайдіть в безпечний режим (F8 під час завантаження). Запустіть попередньо встановлений антивірус і знайдіть пункт «сканування локальних дисків». Під час настройки сканування поставте галочки на все, необхідні вам пункти. Основні з них - дії з зараженими об'єктами. Виберіть «лікувати автоматично» і «відправляти в карантин, якщо неможливо вилікувати». Дочекайтеся завершення сканування. Це процес займе від 30 хвилин до декількох годин, в залежності від потужності вашого ПК і обсягу жорсткого диска. Тепер перезавантажуйтеся і насолоджуйтеся «чистої» системою.
3
Іноді система настільки заражена, що не в змозі вилікувати сама себе, а часом навіть не дозволяє встановити антивірус. У такій ситуації Вам буде потрібно ще один комп'ютер. Вийміть заражений жорсткий диск з системного блоку і підключіть його до іншого ПК. Тепер повторіть крок 2.
4
Після лікування системи з чужого ПК, у вас можуть бути сильно зіпсовані робочі файли ОС. Тому, для стабільної її роботи, найкраще скористатися одним з безлічі дисків типу «Live CD», що допомагають повернути системі первозданний вигляд. У випадку з windows 7 - це рідний інсталяційний диск. Вставте його в привід і включіть ПК. Виберіть пункт відновлення системи і виберіть найбільш пізню точку відновлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rSmPHfQLfsw
Зверніть увагу
Перед чищенням комп'ютера рекомендується зберегти всі необхідні файли на інші переносні пристрої.
Корисна порада
Якщо вам не шкода часу і сил, то краще відразу проводити чистку жорсткого диска з іншого ПК.