Як зустрічати туристів.

Якщо ваш бізнес пов'язаний з туризмом, ви займаєтеся зустріччю і розміщенням тих, хто приїхав помилуватися місцевими пам'ятками, то від того, як добре ви будете зустрічати їх, багато в чому будуть залежати враження, які у них залишаться від цієї поїздки. Ви є, по суті, повноважним представником свого міста, своєї країни, і ваше гостинність буде для них показником того, наскільки їм раді.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви очікуєте гостей з-за кордону, людей інших культурних традицій, не полінуйтеся і почитайте на форумах і спеціалізованих сайтах в інтернеті про ці традиції. Бути може, є сенс використовувати при підготовці приміщень до приїзду гостей якісь деталі оформлення, декору, які будуть звичними для них.
2
Навіть якщо ваш готель або пансіонат не відноситься до класу «люкс», подбайте про те, щоб в кімнатах було бездоганно чисто. Зверніть увагу на постільну білизну, покривала і завіси - все це має виглядати свіжим і новим. Добре, якщо в душовій кімнаті буде мило й одноразові упаковки шампуню - це незначні, але приємні дрібниці, що демонструють вашу уважність до гостей.
3
Зустрічати туристів краще відразу, на вокзалі прибуття. Домовтеся з водієм, щоб він допоміг жінкам отримати багаж і розмістити його в машині. Гості повинні відчувати турботу про себе з перших хвилин, як тільки вони потрапляють в зону вашої відповідальності. Зустріньте їх на порозі готелю і покажіть ті приміщення, які відведені для їх проживання.
4
Якщо в навіть вашому готелі не передбачено харчування туристів , запропонуйте їм перекусити з дороги, організуйте каву або чай з легкими закусками. Скористайтеся цим чаюванням, щоб ознайомити туристів з правилами розпорядку та розповісти про тих зручностях, якими вони можуть користуватися у вашому готелі. Дайте їм необхідні поради, порекомендуйте, що їм подивитися, дайте відповідь на запитання.
5
Коли є які-небудь нюанси, пов'язані з різницею в менталітеті, то дайте свої рекомендації, щоб гості не потрапили в дурне або смішне становище. Ви виступаєте в ролі господаря, тому безпека і комфорт ваших гостей - на вашій відповідальності. Пам'ятайте, що один хороший відгук про вашому готелі здатний залучити ще до 10 потенційних клієнтів, тому бути привітним господарем не тільки по людськи приємно, але ще й вигідно в комерційному плані.