Як навчити дитину дізнаватися час. вчимо дитину орієнтуватися в часі і годиннику дивитися у відео.

Рано чи пізно батькам доводиться вчити дитину дізнаватися час - це необхідно, щоб він зміг планувати свої справи, контролювати виконання ваших вимог. Завдання ускладнюється абстрактністю часу, як поняття.
Інструкція
1
Вам потрібно донести до дитини поняття часу. Найпростіше зробити це на прикладі зміни дня і ночі - поясніть дитині послідовність зміни ранку, обіду, вечори, дні і ночі.
2
На прикладі розпорядку дня дитини пояснюйте йому послідовність подій - після пробудження він вмивається, снідає і т.д. Використовуйте улюблені казки чи історії, промовляйте кожен етап з позиції минулого і сьогодення. Поясніть йому поняття майбутнього, теперішнього і минулого. Сьогодення - це те, що відбувається зараз («ми з тобою розмовляємо, граємо»). Майбутнє - те, що ми будемо робити завтра («підемо в зоопарк»). Минуле - те, що робили влітку, наприклад («їздили на море»). Акцентуйте увагу на цих аспектах в процесі спілкування з дитиною протягом дня, під час прогулянки. Щоб дитина краще запам'ятав, зіставляйте час зі значимими подіями - день народження малюка, зустріч Нового року і т.д.
3
Придбайте таймер з великими цифрами і барвистими малюнками - розкажіть малюкові, що таке хвилини, години і секунди. Зіставляйте час з діями - пограйте з дитиною в гру на визначення кількості стрибків (хлопків, присідань), які він зможе зробити за секунду, хвилину, кілька хвилин.
4
Пори року діти запам'ятовують найкраще. Вам потрібно створити потрібні асоціації - осінь і опадає листя, зима і катання на санках, літо і купання в річці, весна і поява перших квітів. Використовуйте наочні приклади - обговоріть з дитиною форму одягу в різний час року.
5
Познайомте дитини з годинником - придбайте справжній годинник з великими цифрами і яскравими малюнками. Малюк уже повинен вміти рахувати і розуміти, навіщо потрібні цифри. Нехай годинник висять на видному місці - тренуйтеся кожен день, ненав'язливо пропонуючи дитині визначити час , давай йому завдання на кілька хвилин, і т.д. Спочатку він повинен зрозуміти, як рухається годинникова стрілка - з'єднайте поняття 7:00 з пробудженням. Потім поясніть дитині, як рухається хвилинна стрілка - приводите відповідні приклади. В ігровій формі вчіть його розпоряджатися часом - просіть його приходити до вас через 15 хвилин, лягати в ліжко через півгодини і т.д.
Щороку 9 травня в усіх містах Росії відзначають День Перемоги. В Москві в цей день проходять масові урочисті заходи, люди покладають квіти до пам'ятників, до столиці з'їжджаються туристи з дітьми, щоб відвідати історичні місця і привітати ветеранів. Це свято дуже важливе, оскільки з часів Великої Вітчизняної війни проходить все більше часу, і необхідно зберігати і передавати пам'ять про великий подвиг наших предків. Саме тому багато вчителі та батьки відповідально підходять до того, щоб діти в цей день змогли познайомитися з важливими історичними місцями і монументами, присвяченими цього великого свята.
Щороку в Москві проходить урочистий парад Перемоги на Червоній площі, в якому беруть участь військовослужбовці різних видів військ. На саму Червону площу є доступ тільки за спеціальними запрошеннями, а от подивитися на рухому в центр військову техніку може кожен бажаючий. Як правило, колона слід з ранку по Тверській вулиці, де збирається багато людей. Після параду діти зможуть привітати ветеранів, покласти квіти до Могили Невідомого Солдата в Олександрівському саду і взяти участь у святкових гуляньях.В День Перемоги особливо цікаво відвідати Уклінну гору, де розташовується цілий меморіальний комплекс, присвячений Великій Вітчизняній війні. У парку Перемоги представлені різні історичні меморіали і відкрита для перегляду виставка військової техніки. Вкрай пізнавально буде відвідати Центральний музей Великої Вітчизняної війни, який включає велику картинну галерею.Во багатьох музеях Москви також висвітлена тема Великої Вітчизняної війни. З дитиною можна відвідати Державний музей сучасної історії Росії, в якому особливо примітна костюмована екскурсія «Як наші діди воювали», музей оборони, де розповідають про події Московської битви 1941-1942 рр., Центральний музей збройних сил, де 9 травня проходить щорічний захід. Крім того, багато інших культурних установи влаштовують експозиції до Дня Перемоги; в Москві також відкривається багато художественних- і фото-виставок на військову тему.На вулицях столиці можна відвідати безліч меморіалів, присвячених війні і видатним діячам, які беруть участь у подіях 1941-1945 років. У центрі міста розташовані такі архітектурні роботи як: обеліск «На честь 20-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні» на Кутузовському проспекті, меморіал «Героям Великої Вітчизняної війни» на Остоженке. Є також скульптури і бюсти видатних особистостей, які зробили внесок у військові дії: пам'ятник Гастелло, маршалу Жукову, Зої і Олександру Космодемьянскім.Массовие заходи та музичні програми з нагоди Дня Перемоги проходять у всіх великих парках і на центральних площах : на Тверській, Луб'янській, Театральній площі, у парку культури та відпочинку ім. Горького, в парку «Філі», в Сокольниках, в Ізмайловському парку. У багатьох, навіть невеликих скверах є меморіальні дошки і архітектурні роботи на військову тему, до яких школярі та всі бажаючі покладають квіти в це свято. Одне з головних подій Дня Перемоги - вечірній салют над містом, який буде найбільш видовищним, якщо дивитися його з Поклонній гори чи Красній площі.