Як зробити рамку в ворде для тексту.

Для додання індивідуальності документу або виділення якоїсь його частини, відокремлення заголовків і так далі використовується додавання рамок. Це можна зробити за допомогою спеціальних текстових редакторів.
Вам знадобиться
  • - MS Office Word.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення Microsoft Office Word або його аналог Open Office, якщо цього не було зроблено раніше. Принцип роботи буде приблизно один і той же, різниця в тому, що з часом програма розробника Microsoft потребують активації і введення ліцензійного ключа.
2
Відкрийте в установленому текстовому редакторі документ, для якого ви хочете додати рамку . Якщо він ще не був створений, введіть його основний текст в програмі, збережіть, зробіть копію, відформатуйте на свій розсуд, тільки потім перейдіть до додавання рамки. Це робиться в меню форматування в старих версіях Microsoft Office Word і, якщо у вас програма 2007 року і вище, тоді знайдіть даний пункт через останню вкладку програми.
3
Виберіть пункт меню «Кордони і заливка». Вкажіть вид рамки на ваш розсуд. В поле з назвою «Застосувати до ...» виберіть розмір рамки по відношенню до документа, його частини або сторінки. Вкажіть інші параметри, після чого застосуйте їх.
4
Якщо вам потрібно відредагувати або видалити рамку з тексту, в тому ж меню на вкладці настройки типу виберіть варіант «Ні» або змініть параметри на свій розсуд. У випадках коли вам потрібно додати незвичайну рамку , шаблону якої не використовується в стандартному наборі інструментів MS Office Word, скористайтеся набором макросів, які завантажуються зі спеціальних сайтів в інтернеті.
5
У випадках, коли ви не можете змінити рамку документа або сторінки (будь-якого редагованого елемента), переконайтеся в тому, що вона була створена за допомогою відповідного пункту меню. При виникненні проблем з видаленням або редагуванням рамки документа користуйтеся функцією відображення недрукованих знаків і структури текстового файлу. Намагайтеся перед редагуванням документа завжди створювати його копію і працювати з нею.
Корисна порада
Додавайте рамку тільки після введення тексту.