Як почистити конфорки. Як почистити комфорки газової плити.

Кухонна плита - одне з найбільш значущих місць на кухні для кожної господині. Саме тому так важливо стежити за її чистотою. І, якщо впоратися з чищенням самої плити не дуже важко, то з конфорками справи йдуть більш серйозно.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - гумові рукавички;
  • - кухонна губка;
  • - стара зубна щітка;
  • - вода ;
  • - оцет (9%);
  • - бавовняну рушник (серветка).
Інструкція
1
У випадку, якщо на кухні встановлена електрична плита, відключіть її від мережі живлення. Це важлива вимога перед чищенням будь-якого побутового предмета.
2
Перед чищенням конфорок надіньте спеціальні гумові рукавички. Вони захистять шкіру ваших рук від шкідливої дії хімічного складу будь-якого сучасного засобу. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині або у відділі побутової хімії.
3
Конфорки попередньо зніміть з газової або електричної плити. Для їх чистки ви можете скористатися як сучасним миючим засобом, заздалегідь придбаним в магазині, так і розчином, приготованим на основі перевірених народних рецептів.
4
При чищенні сучасним миючим засобом розведіть даний компонент в гарячій воді, в співвідношенні 1:10. В отриманий розчин опустіть конфорки на 15-20 хвилин. Після цього за допомогою кухонної губки з абразивним покриттям ретельно видаліть всі забруднення. Врахуйте: використання металевих мочалок не рекомендоване, оскільки вони можуть пошкодити поверхню. Газові канали конфорок почистіть спеціальною щіточкою або старою зубною щіткою. Після цього промийте їх теплою водою, видаливши залишки миючого засобу, і насухо витріть бавовняної серветкою або рушником.
5
Почистити конфорки вам також допоможуть і перевірені народні рецепти. У невелику каструльку або ківш налийте 2 столових ложки оцту (9%). Додайте 1 склянку холодної води. Отриманий розчин доведіть до кипіння. Після цього опустіть конфорки в отримане засіб на 25-30 хвилин. За допомогою м'якої кухонної губки очистіть виріб від забруднень. Обполосніть конфорки в теплій чистій воді і насухо витріть бавовняним рушником або серветкою. В даному рецепті столовий оцет можете замінити звичайною чайною содою. Вона також ефективно видаляє забруднення і накип.