Як вибрати стиль танцю.

Танці - це відмінна кардіонагрузку. Вони дозволяють спалити жир, зміцнити серцево-судинну систему і поліпшити поставу. Завдяки танцям ваша фігура стане більш стрункою, а руху - плавними і красивими. Крім того, танець - чудова альтернатива поднадоевшим одноманітним рухам в залі аеробіки. Проблема тільки в одному - різноманітність танцювальних напрямків у сучасному фітнесі - нескінченно, і орієнтуватися новачкові буває дуже складно.
Інструкція
1
Вибирайте танцювальну студію в залежності від своїх уподобань, темпераменту і навіть віку. Важко вимагати від пані середніх років прихильності до хіп-хопу або хаусу. Повільної боязкою дівчині не варто починати з заводний латини або ритмічних ірландських танців.
2
Звертайте увагу на основні рухи в танці. Саме від них залежить основна спрямованість навантаження під час занять. Латина дозволяє прекрасно пропрацювати талію і стегна, ірландські танці дають навантаження в першу чергу м'язам ніг і сідниць. Специфічні па канкану забезпечать відмінну опрацювання верхній частині стегон і низу живота. Кардиостриптиз з його вигинами і спокусливими нахилами тіла додасть гнучкості вашому хребту. Ритмічні рухи танцю живота дозволяють розкріпачити суглоби нижньої частини тіла, впоратися з целюлітом і виправити поставу. Body-ballet зменшує обсяг стегон і сідниць і виправляє поставу.
3
Подумайте про своє здоров'я. Якщо у вас існують проблеми з суглобами, вам протипоказані заняття ірландськими танцям і. Висока ударна навантаження може погіршити ваш стан. Проблеми з тиском або координацією? Відмовтеся від street-dance, цей напрям передбачає стійки на голові або руках.
4
Деякі танцювальні напрямки допомагають не тільки поліпшити свій фізичний стан, а й вирішують окремі психологічні проблеми. Так, заняття стрип-денсом допоможуть подолати свою скутість, зроблять вас більш вільною і впевненою в стосунках з протилежною статтю. Стриптиз дозволить вам відчути себе тим, ким в житті ви ніколи не зважилися б стати: жінкою-вамп, беззахисною юної дівою або томної одаліскою.
5
Якщо вам подобається все нове, незвичайне або ви просто любите танцювати, запишіться в секцію dance-mix. Цей напрямок об'єднує в собі самі різні ритми. Сьогодні ви танцюєте класичний балет, завтра весело задираєте ноги в Канкані, а післязавтра азартно обертаєте стегнами в танці живота.
6
Перш ніж віддати перевагу тому чи іншому танцювального напрямку, послухайте відповідну музику. Якщо саме під неї ваші ноги самі пускаються в танок, значить, вибір буде нескладним.
Корисна порада
Якщо ви зважилися приступити до занять в середині сезону, не починайте зі складних напрямків, що вимагають хорошої розтяжки або додаткової підготовки. Почніть з усіма улюблених латинських танців. Задерикуваті ритми і енергійні рухи допоможуть вам підготуватися до інших видів танцювального фітнесу.
Заняття танцями приносять вміння володіти власним тілом і впевненість в собі, розвивають пластику, почуття ритму, підвищують самооцінку. Це відмінний спосіб виплеснути енергію, можливість розкріпачення і самовираження. Якщо ви вирішили вчитися танцювати, вам необхідно вибрати конкретний напрям і відповідну студію.
Інструкція
1
Для початку подумайте, який саме напрямок можуть вам дозволити ваш стан здоров'я і фізична підготовка. Для людей зрілого віку навряд чи підійдуть енергійні вуличні танці (брейк-данс, наприклад), зате експресивні танго або фламенко завжди яскраво і з почуттям виконуються танцюристами з певним життєвим досвідом. Якщо у вас проблеми з суглобами або варикозне розширення вен нижніх кінцівок, доведеться відмовитися від ірландських танців або фламенко, що припускають серйозне навантаження на ноги. Людям із захворюваннями серцево-судинної системи або проблемами з хребтом (радикуліт, остеохондроз, міжхребцеві грижі) рекомендується до початку будь-яких занять проконсультуватися у тренера або лікуючого лікаря. Зайва вага рідко буває протипоказанням до будь-якого напрямку і при інтенсивних заняттях швидко зникає, а, наприклад, східний танець виглядає особливо ефектно, коли його виконує жінка з пишними формами.
2
Прислухайтеся до себе - танець повинен відповідати вашому характеру. Якщо ви енергійні й легкі на підйом, вам підійде практично все, а особливо латина, клубні та вуличні танці . Для жінок, які не бояться звернути на себе увагу, є такі напрямки, як стрип-пластика, танець на жердині. Пристрасним натурам будуть цікаві танго і фламенко, а флегматичним і спокійним - бальні танці , особливо повільний і віденський вальс, індійські танці . Набирають популярність такі неординарні національні напрями, як шотландський, ірландський, циганський танець. А для любителів екзотики існує такий варіант, як трайбл-денс - так званий «племінний» танець, що поєднує в собі елементи як національних танців різних культур, так і первісних ритуальних. Виглядає це дуже своєрідно і заворожуюче. Якщо ви завжди мріяли про балет, то існують школи класичного танцю для дорослих. Звичайно, на сцену Великого театру ви навряд чи потрапите, для цього треба займатися з дитинства, але досягти певних висот при наполегливій праці все ж можна.
3
При виборі танцювальної студії зверніть увагу на відгуки тих, хто її вже відвідував, різноманітність пропонованих напрямків. Особистість тренера не повинна викликати у вас антипатії. Деякі школи і студії пропонують безкоштовні пробні заняття - не полінуйтеся і сходіть, оцініть оснащення тренувальних залів, поведінка викладача, просто відчуйте, наскільки вам комфортно тут перебувати.
Зверніть увагу
Не потрібно думати, що всі пропоновані напрямки підходять тільки для жінок. Єдиний вид танцю, який не виконується чоловіками - це беллиданс, або танець живота. У всіх інших напрямках у чоловіків є простір для самовираження.
Корисна порада
Послухайте музику, під яку виконується сподобався вам танець - чи знаходить вона відгук у вашій душі? Рухатися під нецікаву і що не радує мелодію вам навряд чи сподобається.