Як перебороти біль. Як попросити вибачення у мами.

Біль - це фізичний або психологічний страждання, від якого нормальний людський організм намагається позбутися, подолати відчуття болю і продовжити функціонувати в нормальному режимі. Якщо ви не маєте наміру ковтати таблетки і звертатися до фахівців, але рішуче налаштовані подолати свій біль, є кілька способів це зробити.
Інструкція
1
Під час чергового нападу зосередьтеся на своїй болю. Уявіть, який у неї колір, звук, запах. А потім спробуйте змінити непонравившиеся вам елементи. Якщо у болі занадто яскравий, давить на очі колір, замініть його на спокійний. Якщо вона представляється вам гучного какофонією звуків, замініть її на спів птахів. Гострий залізний запах болю змініть на аромат скошеного сіна. Проводячи такі кумедні маніпуляції, ви помітите, що біль відступила.
2
Локалізуйте свій біль. Наприклад, якщо у вас болить потилиця, подумки окресліть цю область, а потім уявіть, як ви стискаєте її. Так, поступово зменшуючи область вашого фізичного дискомфорту, стисніть її до розмірів крапки. Біль такого розміру терпіти буде набагато легше.
3
Не забувайте про ефект плацебо. Якщо ви подивилися передачу про новий лікувальному голодуванні або побачили курси дихальної гімнастики, яка знімає больові симптоми, і вам здається, що це вам допоможе - сміливо займайтеся цим! Зрозуміло, перед цим варто проконсультуватися з лікарем або скористатися здоровим глуздом, адже деякі «оздоровчі» заходи можуть посилити ваші страждання.
4
Відволікаючись на що-небудь. Цей метод допомагає перебороти як фізичну, так і душевний біль. Увімкніть цікавий фільм, зустріньтеся з другом, якого давно не бачили, пограйте в настільний футбол з дитиною, займіться сексом. Головне, щоб ви пішли в своє заняття з головою і навіть думати забули про біль. Через деякий час ви з подивом помітите, що вас ніщо не турбує.
5
Дайте вашої болю вихід. Розповідайте близьким людям про свій біль, вживете пару-трійку лайливих слів, зліться на біль, висловлюйте свою лють, стукніть пару раз кулаком в стіну. Після того як ваші емоції отримають вихід, переносити біль вам стане легше.
Корисна порада
Не забувайте, що терпіти сильний біль протягом довгого часу шкідливо для організму. Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся самостійно, обов'язково зверніться до лікаря.