Як записати mp3-диск.

Сучасні музичні центри та автомобільні магнітоли призначені для роботи з комп'ютерними форматами аудіофайлів. Для успішного відтворення музичних дисків за допомогою цих пристроїв необхідно дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Виберіть програму, за допомогою якої ви будете записувати файли на диск. Для періодичної записи дисків можна використовувати тріальні версії програм. Перейдіть по посиланню http://www.nero.com/rus/downloads-previousproducts.html і скачайте потрібну версію Nero Burning Rom.
2
Встановіть програму, запустивши exe-файл. Перезавантажте комп'ютер після завершення цього процесу. Клікніть по ярлику програми Nero і дочекайтеся відкриття меню швидкого запуску. Виберіть пункт «DVD з даними» або «CD з даними».
3
Після відкриття нового меню натисніть кнопку «Додати». Виберіть mp3-файли, які необхідно записати на диск, і ще раз натисніть кнопку «Додати». Повторюйте цей алгоритм доти, поки всі вибрані музичні файли не відоб у вікні програми Nero.
4
не сортуються файли по папках, якщо ви не впевнені в тому, що програвач зможе успішно їх зчитувати. Не додавайте на диск сторонні файли, наприклад програми або архіви. Це може привести до того, що диск не буде коректно зчитуватися програвачем.
5
Натисніть кнопку «Далі» після підготовки файлів до запису. В графі «Поточний рекордер» виберіть DVD-привід, в якому знаходиться чистий диск. Вкажіть ім'я майбутнього диску, заповнивши відповідну графу.
6
Обов'язково зніміть галочку з параметра «Дозволити додавання файлів». Більшість програвачів не відтворювався диски з відкритою сесією. Натисніть кнопку «Запис». Підтвердіть запуск процесу.
7
Після завершення роботи програми витягніть диск з лотка приводу. Вставте його в потрібний програвач і спробуйте запустити випадковий трек.