Як завести живий журнал.

Живий журнал, або ЛайвДжорнал - одна з провідних блог-платформ (сайт для ведення електронних щоденників). Ресурс дозволяє не тільки публікувати власні думки і спостереження, але і грає роль соціальної мережі: будь-який користувач може додавати інших у друзі, коментувати пости, завантажувати фотографії, відправляти особисті повідомлення і т.д.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Блоги в ЖЖ діляться на дві основні категорії - особисті журнал и і спільноти. Формат першого увазі, що тільки власник облікового запису може писати повідомлення (пости) в електронному щоденнику. Він же керує доступом до всіх записів взагалі і до кожної окремо. Інші користувачі можуть тільки коментувати записи, якщо вони відкриті для перегляду і обговорення.
2
Співтовариства допускає можливість написання статей необмеженою кількістю авторів. Це можуть бути всі користувачі, лише авторизовані або тільки учасники спільноти. Рівень доступу регулюється творцем спільноти і призначеними ним адміністраторами. Створити особистий блог або співтовариство може будь-який користувач.
3
Зайдіть на головну сторінку сайту. Посилання на неї вказана під статтею. Знайдіть вкладку «Створити обліковий запис» і клацніть по ній мишкою.
4
Введіть інформацію про майбутню облікового запису: спочатку ім'я користувача і назва майбутнього журнал а (воно буде частиною адреси, тому виберіть щось гідне). Потім вкажіть і-мейл адресу, з яким буде пов'язана обліковий запис, встановіть пароль, стать, дату народження і введіть контрольні цифри. Перевірте всі дані і натисніть кнопку «Створити акаунт».
5
Ваш профіль вже створений. Перед вами вкладка «Налаштувати журнал». Введіть інформацію про себе: ім'я, місце проживання, рід діяльності, захоплення і т.д. За бажанням налаштуйте дизайн журнал а. Натисніть кнопку «Зберегти і продовжити».
6
Оберіть тип аккаунта: платний або безкоштовний. Потім перевірте поштову скриньку, який вказали при реєстрації, і пройдіть по зазначеній там посиланням для активації журнал а.
7
Щоб створити спільноту, після закінчення всіх процедур реєстрації знову відкрийте головну сторінку і наведіть курсор на вкладку «Спільнота». Виберіть пункт «Створити нове» і дотримуйтесь інструкцій і підказкам сайту.