Як відзначити п'ятнадцятиріччя. Як відсвяткувати п'ятнадцятиріччя восени з друзями.

П'ятнадцятиріччя - значуща дата в житті кожної людини, яку варто відзначити яскраво, урочисто і незабутньо. Безумовно, при цьому треба особливу увагу приділити підготовці до свята. Чому? Справа в тому, що головним героєм Дня народження є вже не дитина, а молода людина або дівчина.
Інструкція
1
Відзначати п'ятнадцятиріччя - завдання не з легких, адже потрібно організувати все так, щоб ювіляру все сподобалося. Якщо дозволяють кошти, то можна організувати все свято в аквапарку, боулінг-клубі, ролердромі або розважальному центрі. В даному випадку від вас буде потрібно мінімум зусиль, а ось щира подяка іменинника від такого Дня народження вам буде гарантована. Крім того, вашому чаду і його гостям нададуть можливість повеселитися від усієї душі: покричати, пострибати, потанцювати. А що ще треба підлітку?
2
Якщо ви відзначаєте п'ятнадцятиріччя сина, то спробуйте організувати гру в пейнтбол - сучасні «стрілялки», які припадуть до смаку всім хлопцям. У вас дочка? Запропонуйте їй відзначити свято в стилі так званих «гламурних посиденьок», як це роблять героїні з популярних фільмів. Влаштуйте фотосесію для винуватиці торжества і її подруг. Повірте, ви подаруєте незабутнє свято своєї підросла доньці!
3
Якщо кошти обмежені, в теплу погоду можна відзначити п'ятнадцятиріччя дитини на природі: влаштуйте пікнік у лісі або на березі озера, або просто на дачі. Таке святкування принесе не менше позитивних емоцій і запам'ятається теж надовго! У цьому випадку необхідно заздалегідь подбає про інвентар для розваг: ракетки для бадмінтону, м'ячик, гральні карти. Все це дозволить вам приємно і весело провести час.
4
Відзначаючи п'ятнадцятиріччя вашої дитини вдома, не варто намагатися вразити гостей достатком страв. Більшою мірою необхідно продумати розважальну програму: конкурси, вікторини, жарти. Знайдіть їх попередньо в інтернеті або придбайте в книжковому відповідну літературу.
5
Що стосується алкоголю, то ні в якому разі не подавайте його підліткам у великій кількості. Оптимальний варіант - шампанське для першого тосту, лимонад - для решти.
Корисна порада
Вибирати сценарій святкування 15-річчя треба відповідно до переваг і смаками іменинника (іменинниці), а також його (її) друзів, і тоді торжество дійсно вдасться на славу.