Як відформатувати флешку в системі ntfs.

Процес форматування USB-накопичувача дозволяє швидко видалити з нього всю інформацію або змінити файлову систему. Для його здійснення використовують засоби операційної системи Windows. Якщо flash-карта працює некоректно, вам може знадобитися додаткове ПО.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте відформатувати flash-карту за допомогою стандартної функції Windows. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Доступ до нього можна отримати через меню «Пуск» або натисканням клавіш Ctrl і Е. Правою кнопкою миші клікніть по іконці USB-накопичувача.
2
Виберіть в розгорнулося меню пункт «Форматувати». В пункті «Файлова система» виберіть NTFS. Зніміть прапорець з пункту «Швидке (очищення змісту)". Після підготовки параметрів натисніть кнопку «Почати». Якщо відкриється вікно з попередженням, натисніть кнопку «Так».
3
В тому випадку, якщо flash-карта працює некоректно, відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Система». Знайдіть і відкрийте меню «Адміністрування». Перейдіть до пункту «Керування комп'ютером».
4
У меню, виберіть пункт "Керування дисками". Знайдіть графічне зображення USB-накопичувача і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати». Налаштуйте параметри зміни файлової системи і натисніть кнопку "Почати".
5
Якщо USB-накопичувач не відображається в меню «Управління дисками», то скачайте програму HP USB Format. Вона поширюється безкоштовно, тому ви без проблем знайдете активну версію. Підключіть flash-карту до USB-порту і запустіть програму.
6
В поле Device виберіть потрібний накопичувач. В графі File System вкажіть варіант NTFS. Зніміть галочку з пункту Quick Format. Натисніть кнопку Start і почекайте, поки програма завершить роботу. Після цього виконайте безпечне вилучення USB-накопичувача. Знову підключіть його до комп'ютера і спробуйте записати на flash-карту будь-які файли.