Як зробити обрешітку.

Багато власників приватних будинків знають, як власноруч замінити стелю, підлогу, відремонтувати все, що знаходиться в будинку. Ці знання знадобилися б і для тих, хто живе в містах. Здавалося б, чого там складного в тому, щоб застелити підлогу: взяв дошки і застелив. Однак, не все так просто. Дерев'яний стать не стелиться безпосередньо на бетонну основу. Спочатку потрібно зробити обрешітку статі і теплоізоляцію.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні рейки;
  • Потужна дриль;
  • Дерев'яні рейки;
  • Шурупи та дюбелі;
  • Дерев'яні клини, які ви можете зробити з обрізків дерева;
  • Гідроізоляційна прокладка.
Інструкція
1
Спочатку укладіть теплоізоляційні плити прямо поверх бетонної основи. Накрийте плити гідроізоляційної прокладкою, площа якої більше площі приміщення. Про відворот на стіни теж не варто забувати: його висота має у кожної стіни бути більше, ніж товщина майбутньої підлоги. Ображати кути плівки, щоб її зручніше було на стіни загортати.
2
Підготовка готова. Тепер приступите до виготовлення самої обрешітки. Спочатку укладіть уздовж стіни, а потім зафіксуйте першу рейку, яка повинна послужити опорою для решти рейок. Як це зробити? Крізь рейку з теплоізоляційної плитою прямо в бетонну основу підлоги просвердлите отвір. Прикріпіть рейку крепежом з дюбелями, вбиваючи його в пророблений отвір і гарненько затягуючи шуруповертом.
3
Тому же принципом зафіксуйте основні рейки уздовж периметра кімнати. Тепер укладайте поперечні рейки з інтервалом 50 см. Дотримуйтесь при цьому однакову висоту вийшла конструкції протягом всієї площі. Виміряти рівень рейок вам допоможе спиртовий рівень, а дерев'яні клини, призначені для вирівнювання дерев'яних рейок по висоті, необхідно просто підкласти в необхідних місцях клини під рейки.
4
Прикрутите до підлоги все рейки так само, як і прикріплювали найпершу. Між рейками укладіть плити теплоізоляції. Це все. Решетування дерев'яної підлоги з теплоізоляційним шаром готова. Тепер ви можете приступати до укладання покриття з дощок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-qXMF7ZpSSs
Гіпсокартон - універсальний матеріал, який застосовується не тільки для фінішної обробки, але і для монтажу «чорнових» поверхонь. Для кріплення листів гіпсокартону використовується обрешетка. Її можна зробити своїми руками.
Інструкція
1
Для того щоб монтувати обрешітку під гіпсокартон, існує досить багато різних профілів. Приміром, профіль направляючий ПН 28/27, профіль стельовий ПП 60/27, а також профіль стієчний ПС. Встановлюється решетування для гіпсокартону на встановленому відстані від стіни. Її прикріплюють до несучої стіни. Для цієї мети використовуються підвіси.
2
Перед тим, як встановлювати металеву обрешітку для гіпсокартону , роблять розмітку на підлозі, а також на стіні. Лінія, яка проводиться на підлозі, відображає, скільки в підсумку фальш-стіни з гіпсокартону займуть простору. Далі за допомогою схилу роблять проекцію відміток кордону гіпсокартонної стіни, яка робиться на підлозі та стелі.
3
Монтувати обрешітку з металевої конструкції для установки гіпсокартону починають з того, що закріплюють металеві напрямні по підлозі, а також по всій довжині стіни і до самої стелі. Кріплять металевий профіль саморізами. Вони вкручуються в дюбелі, які знаходяться на відстані не більше 1 метра один від одного. Дюбеля повинні чітко підходити за розміром для саморізів. Щоб встановити дюбеля роблять отвори в стіні. Дана робота досить довга і курна.
4
Після того, як встановлені направляючі, встановлюють підвіси. Вони монтуються таким чином, що між ними легко входить стандартний аркуш гіпсокартону . Ширина такого листа близько 1200 міліметрів. Підвісу встановлюють під кутом в 90 градусів до напрямних. Гіпсокартон монтують до самих підвісів. Підвіси кріплять до стіни дюбелями і саморізами. Між ними не повинно бути більше 1500 міліметрів. Підвіси вставляють в напрямні за допомогою спеціальних кріпильних елементів. У підсумку виходить жорстка конструкція. На її можна монтувати листи з гіпсокартону .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-qXMF7ZpSSs