Як налаштувати супутник "Астра".

При самостійній установці супутникової антени необхідно враховувати її напрямок, щоб налаштувати прийом каналів з певного супутника. Для кожного існує свій кут установки.
Вам знадобиться
  • - супутникова антена;
  • - ресивер.
Інструкція
1
Змонтуйте комплект супутникової антени перед установкою, зніміть верхню ізоляцію кабелю, розташуйте навколо нього екранує оплетку. Потім помістіть фольгу вздовж неї. Зніміть шар внутрішньої ізоляції на 10 міліметрів. Накрутите роз'єм до упору і відкусите центральний провідник, щоб він не виходив за межі роз'єму більш ніж на два міліметри.
2
3
4
Встановіть антену з допомогою дигітальну ресивера. Для цього закріпіть тарілку в напрямку розташування сонця опівдні. Не затягуйте гайки до кінця. В обраному напрямку не повинно бути ніяких об'єктів (будівель, дерев). З'єднайте кабелем центральну клему перемикача з клемою ресивера.
5
На першу клему перемикача підключіть кабель лівої головки («Астра»). Увімкніть ресивер, виберіть канал, добийтеся максимальної якості сигналу. Повільно повертайте антену, щоб вибрати її оптимальне розташування. Після цього остаточно затягніть гайки.