Як підключити ванну.

Існує декілька способів установки і підключення ванній. І кожен з них хороший по-своєму. Припустимо, ви вже обробили стіни ламінованими полівінілхлоридними панелями, а вже потім захотіли поставити ванну . В цьому випадку урубатися в стіну вже немає можливості, тому доведеться шукати обхідні шляхи.
Інструкція
1
Каналізація разом з розводкою водопровідних труб повинна бути вже виконана. Якщо ні - зробіть розводку труб, враховуючи місця розташування отворів у нової ванни. Розглянемо випадок з установкою звичайної сталевої ванни з можливістю регулювання висоти за допомогою ніжок.
2
Почніть монтаж з виставлення ванни так, як буде вона розташовуватися в своєму робочому положенні, тобто з невеликим нахилом у бік зливу. Тепер отчертите під нижніми краями ванни (попередньо встановленої), лінію за допомогою маркера. Ця лінія стане місцем закріплення опорного бруса, а точніше, місцеположенням верхній його кромки.
3
Опорою для ванни послужить дерев'яний брус, що має перетин 20х50 см. Це може здатися дивним, адже дерево з водою не «дружить». Але якщо його обробити належним чином, нічого поганого не станеться. Якщо не хочеться ставити дерев'яний брус, використовуйте металевий куточок. Приберіть ванну після розмітки, щоб не заважала, а потім прикріпіть до стінок бруси через кожні 20-30 см.
4
Наклейте на нижній край вашої ванни двосторонній скотч, потім акуратно встановіть ванну зверху. Перевірте ще раз, щоб ванна спиралася на бруси обома своїми нижніми краями. Так і буде, якщо ви до цього все зробили правильно. Зверніть свою увагу на те, що після установки вашої ванни на бруси, регулювання її нахилу за допомогою ніжок вже буде неможлива.
5
Стик між стіною і брусом залийте силіконовим герметиком. Краще це робити в декілька заходів, щоб герметик повністю заповнив шов. Кожен наступний шар герметика наносите після висихання попереднього шару. Не забувайте провітрювати ванну під час роботи з герметиком усіма можливими способами, інакше можете нанюхатися силікону.
6
Силіконовий шов закрийте білим плінтусом з ПВХ з м'якими гумовими краями. Такий плінтус буде відмінно тримати воду. Це все.