Як організувати дитячий майданчик.

Малюки люблять рухливі ігри на відкритому повітрі. Тому при будь-якому дитячому закладі повинна бути ігровий майданчик. Вона буде цікавою, якщо ви розташуєте там спортивний комплекс, пісочницю і місце для тихих ігор, але в першу чергу, вона повинна відповідати всім вимогам безпеки.
Вам знадобиться
  • Дерев'яний короб, підлогове гумове покриття, рулонний газон, чистий просіяний пісок, дитячий спортивний комплекс, ізоляційні матеріали, безпечні фарби.
Інструкція
1
Дитячий майданчик повинна бути розташована на плоскій місцевості, ухил якої становить не більше 5%. Крім того, за допомогою планів кадастрового реєстру, переконайтеся, що на даній території НЕ залягають комунікації - труби або дроти. Площадка повинна знаходитися в 3-5 метрах від проїжджої частини. Дуже рекомендується встановити огорожу, щоб діти не могли безперешкодно покинути площадку під час прогулянки.
2
Підлогове покриття дитячого майданчика також принципово важливо. Воно має бути м'яким і безпечним для дітей. Використовуйте для цих цілей газон, пісок або спеціальне гумове ударогасящее покриття, на крайній випадок посипте площадку дрібної крихтою або галькою. Ні в якому разі не використовуйте на дитячому майданчику бетон або асфальт - це може бути дуже небезпечно для малюків.
3
Для гармонійного розвитку дітей встановіть на майданчику спортивний комплекс. Його краще встановлювати на спеціальну опору або тверде покриття. Всі деталі комплексу повинні бути надійно зафіксовані саморізами. Капелюшки болтів і інші виступаючі деталі закрийте гумовими шапочками і ізоляційною стрічкою.
4
На випадок поганої погоди на майданчику повинен бути передбачений навіс або веранда. Його розмір розрахуйте за формулою - на одну дитину не менше 1 квадратного метра площі. Якщо група дітей більше десяти чоловік, то на кожного малюка має припадати не менше 1,5 квадратних метрів.
5
Для дітей молодшого віку встановіть пісочницю. Це може бути дерев'яний короб з бортиками розміром принаймні 1,5-2 квадратних метра. Слідкуйте за тим, щоб піску завжди вистачало і, головне, щоб він був чистим. Гра в пісочниці розвиває дрібну моторику пальців дітей.
6
З групою дітей чисельністю більше 10 чоловік повинні гуляти двоє вихователів. Гуляйте один-два рази на день. Тривалість прогулянки повинна становити не менше півгодини.