Як знайти людину по батькові, прізвища, місту. пошук людей у ??дніпропетровську.

Рідко, але бувають ситуації, коли необхідно знайти не своїх знайомих, а їхніх дітей. І тоді доводиться починати з мінімальної інформації, коли немає навіть імені розшукуваного людини . Тільки його прізвище, по батькові та потенційне місце проживання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - інтернет.
Інструкція
1
Пошукайте спочатку в інтернеті. Якщо розшукуваний вами людина активна і сучасний, то це найпростіший спосіб встановити з ним контакт. Наберіть прізвище та відомий вам місто в пошукових рядках Google.com, Yandex.ru, Mail.ru та інших систем. Збережіть всі знайдені посилання, які ви вважаєте за відповідними.
2
Перегляньте кожну з них. Десь можуть бути розміщені фотографії, які дадуть вам додаткову інформацію. Інші сторінки підкажуть, як можна зв'язатися з однаковим прізвищем вашого знайомого. Напишіть або зателефонуйте їм. Попросіть уточнити їх батькові, не забувши пояснити, для чого вам це потрібно. Люди неохоче діляться особистою інформацією, але легко можуть надати послугу, яка їм нічого не варто. Як мінімум, ви відсіється невідповідні кандидатури.
3
Повторіть запит в тих же пошукових системах, але при наборі латиницею. Молоді люди можуть змінювати місце проживання, у тому числі виїжджати за кордон. Встановіть контакт з усіма, хто може бути розшукуваним.
4
Вставте прізвище і по батькові в Сточки пошуку в найбільш поширених соціальних мережах. Як правило, для цього буде необхідно зареєструватися в Google+, Facebook, «Вконтакте» і «Однокласниках». Якщо число однофамільців виявилося велике, додайте в пошукову інформацію назва міста. Напишіть повідомлення всім, хто підійшов за вашим параметрам, з розповіддю про ваших пошуках. І запасіться терпінням, оскільки люди не завжди відвідують соціальні мережі регулярно.
5
Додайте оголошення на порталах і сайтах відомого вам міста, де є така можливість. Опишіть вашу ситуацію, попросіть допомоги у всіх, хто знає людей з таким прізвищем і по батькові. Не забудьте залишити свої контакти. Світ не без добрих людей, і до вас напевно почне надходити інформація. Перевірте її по можливості. Цілком імовірно, що розшук увінчається успіхом.
6
Скористайтеся допомогою телепередач, газет і сайтів, що займаються пошуками людей. Хтось надає ці послуги безкоштовно, інші працюють за винагороду. Передайте їм всю наявну у вас інформацію, і ваші пошуки прискоряться.
Судячи з численних запитах користувачів інтернету, тема конфіденційності в соцмережі ВКонтакте хвилює достатня кількість людей, які задають питання про те, як зареєструватися на сайті без зазначення прізвища.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зареєструватися на сайті ВКонтакте, чи не вказуючи своє прізвище, відразу не вдасться. Тому спочатку станьте повноправним членом сайту, після чого в потрібний момент при бажанні внесіть правку в особисті дані. Або створіть окрему сторінку ВКонтакте, наприклад, використовуючи при реєстрації вигадані дані або придумавши себе цікавий псевдонім. До речі, це теж непоганий варіант приховати справжнє прізвище. Після того, як заповніть поля «Ім'я» і «Прізвище», натисніть кнопку «Зареєструватися».
2
Після цього вам необхідно буде виконати ще кілька кроків. Ведіть додаткову інформацію про себе, щоб ваші однокласники змогли вас знайти на сайті. Зокрема, вкажіть країну школи, місто школи, школу, рік випуску і клас, заповнивши відповідні рядки.
3
На наступному етапі реєстрації - «Пошук однокурсників» - в випадаючому вікні введіть назву навчального закладу, якому ви навчалися, країну, в якій він знаходиться, і місто, рік випуску, факультет і кафедру. Якщо ви дуже поспішаєте, то можете спокійно опустити перші два кроки і заповнити їх пізніше, коли вам буде зручно. Для цього потрібно просто змінити особисті дані в розділі «Редагувати сторінку».
4
Третій етап - завершення реєстрації, на якому вам необхідно у відповідних графах вказати свою країну, де ви проживаєте, і номер мобільного телефону. Потім натисніть кнопку «Отримати код». В даному випадку обов'язково вказуйте реальний номер. Завдяки йому, ви зможете відновити доступ до профілю в разі його злому або втрати облікових даних
5
Протягом декількох секунд на вказаний телефон прийде смс-повідомлення з кодом, введіть його в спеціальне поле для підтвердження реєстрації та натисніть кнопку «Відправити код» для підтвердження реєстрації, після чого ви будете переадресовані на новостворену сторінку.
6
Якщо при реєстрації особистої сторінки ви використовували вигадані дані, для спілкування на сайті можете використовувати їх або поміняти їх на «безіменні». Для цього на головній сторінці під особистою фотографією користувача знайдіть посилання «Редагувати сторінку». Клацніть по ній і перейдіть на наступну сторінку, де ви можете змінити всі свої особисті дані, в тому числі розділи «Основна інформація», «Контакти», «Освіта», «Кар'єра», «Життєва позиція». Але ви-то збираєтеся прибрати прізвище, тому залишіться в меню основної інформації і в пункті «Прізвище» напишіть «Без прізвища», «Прізвище відсутня», «Ні даних», поставте «ххххх» або щось подібне. На жаль, залишити дане поле порожнім неможливо. Так що шукайте більш прийнятний для себе варіант написання вашого прізвища.