Як шукати клієнтів страховому агенту.

Страховий бізнес, як і будь-який інший вид підприємницької діяльності, передбачає постійне розширення та пошук нових клієнтів . Це завдання і повинен вирішити агент, якщо він хоче отримувати дохід зі своєї справи.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - візитки;
  • - сайт;
  • - сайт для підписки;
  • - гроші на рекламу;
  • - телефон.
Інструкція
1
Розширюйте сфери застосування свого досвіду. Якщо ви займалися протягом довгого часу, наприклад, тільки продажем полісів для автолюбителів, подумайте про страхування життя або пенсіонерів. Це найбільш актуальні області, в яких можна отримувати непоганий дохід. У нашій країні багато пенсіонерів (як справжніх, так і людей передпенсійного віку), а також інших осіб, побічно зацікавлених у цих послугах.
2
Створіть тематичний вебсайт. Без використання інтернету зараз практично неможливо вести підприємницьку діяльність. Все більше і більше людей підключаються до всесвітньої павутини щодня. Це стосується і населення старшого віку. На сайті мають бути чітко прописані види послуг, відгуки колишніх клієнтів , переваги від співпраці з вами і контактні дані.
3
Проведіть грамотну рекламну кампанію в інтернеті. Створіть окремий сайт-воронку, на якому зробіть форму підписки для потенційних клієнтів . Попросіть адресу електронної пошти та ім'я людини в обмін на безкоштовну консультацію або будь-яку іншу послугу.
4
прорекламує свою підписку через сайти і розсилки партнерів, які теж займаються страхуванням або суміжних видом бізнесу. Після цього ви вже зможете показати передплатникам свій основний сайт з усім спектром послуг.
5
Зробіть візитки і роздавайте їх в місцях скупчення потенційних клієнтів . Нехай їх буде не менше пари сотень. Вкажіть стисло інформацію про свої послуги, адресу та контактний телефон. Давайте візитки не тільки своїм справжнім клієнтам, але й усім, хто може побічно зацікавитися даними послугами. Для цієї мети підійдуть торгові центри та офіси.
6
Напишіть кілька оголошень в рекламних газетах вашого міста. Їх читають досить багато людей старшого покоління. Не пошкодуйте грошей і замовте рядкове оголошення, написане жирним шрифтом в рамці. Все це окупиться з лишком після пари тижнів подібної реклами.
Найважливіше питання будь-якого бізнесу - пошук ринку збуту. Без клієнтів будь-яке починання у сфері підприємництва не має сенсу. Питання про те, де і як знайти свого клієнта - це камінь спотикання більшості компаній.
Вам знадобиться
  • - знання цільової аудиторії;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначити вашу цільову аудиторію. Подумайте, які ваші клієнти, кому ви допомагаєте вашим товаром або послугою, який товар вони бажають придбати, якими якостями він повинен володіти.
2
Далі необхідно визначити, де найбільш часто можна зустріти ваших клієнтів.
3
Коли місця концентрації потенційних покупців товарів або послуг знайдені, розміщуйте там точку продажів або рекламу.
4
Рекламні методи можуть бути абсолютно різні і залежатимуть від того, що ви вже знаєте про ваших кліентах.В більшості випадків компанії потрібно мати сайт в інтернеті, користуватися контекстною рекламою, розміщувати оголошення на спеціалізованих дошках і тематичних ресурсах.Реклама і статті в місцевих та тематичних друкованих виданнях також не варто обходити стороной.Обязательно використовуйте зовнішню рекламу. У більшості випадків вона є всього лише підказкою про те, як і де вас знайти, але іноді і єдиним ефективним засобом інформування потенційного кліента.Еслі ви можете потягнути дорогі оголошення на радіо і телебаченні, то варто задіяти і цей метод, аудиторія, яка побачить і почує вашу рекламу, буде набагато більше, ніж в інших випадках.
5
Найчастіше дієвим методом пошуку клієнтів є залучення на роботу менеджера по телефонних продажах, що здійснюють так звані холодні дзвінки, і торгових представників, які виїжджають до потенційних клієнтів.
Зверніть увагу
Знайшовши одну-дві точки збуту продукції, не зупиняйтеся на досягнутому, займаючись розвитком наявних місць продажів, адже ці джерела реалізації можуть вичерпатися. Пошуком нових клієнтів потрібно займатися не час від часу, а завжди.
Корисна порада
Користуйтеся різними методами пошуку клієнтів одночасно, це дозволить вам максимально інформувати вашу цільову аудіторію.В пошуках нових клієнтів не забудьте підтримувати зв'язок з тими, які вже користувалися вашим товаром або послугою, адже за їхньою порадою до вас може прийти чимало людей .