Як підвищити низьку температуру тіла. низька температура тіла у гіпотоніків.

Нормальна температура людського тіла складає 36,6 градусів з деякими коливаннями, індивідуальними для кожної людини. Але в деяких випадках спостерігаються падіння температури. Такий стан організм переносить важко. Людина відчуває себе слабким, розвивається киснева недостатність. Саме тому високу температуру слід негайно піднімати.
Інструкція
1
Зверніться до лікаря. Існує безліч факторів, здатних впливати на температуру людського тіла . Наприклад, знижена температура може бути результатом перенесеного раніше інфекційного захворювання, зниження рівня гемоглобіну, хвороби мозку або ендокринної системи, а також сильні стреси, переживання, втому, виснаження організму. Дуже часто знижена температура тіла спостерігається і у людей з гіпотонією. Лікар призначить вам необхідні аналізи та дослідження, які допоможуть визначити причину пониження температури. Усі лікувальні заходи повинні бути спрямовані на усунення причини.
2
Якщо ж результати аналізів не показали ніяких серйозних порушень в роботі організму, то застосовуються немедикаментозні методи, які спрямовані на зміцнення імунітету. До них відноситься регулярна лікувальна гімнастика, а також загартовування організму і нормалізація способу життя. Лікар може призначити також і курс прийому вітамінів, особливо вітаміну Е. Крім того використовуються також методи фізіотерапії та бальнеотерапії. Позитивно позначиться на здоров'ї хворого і санаторно-курортне лікування.
3
Крім того, ви повинні самі стежити за своїм станом. Вам потрібно організувати правильне і збалансоване харчування, займатися спортом. Ізолюйте себе від стресів і перевтоми наскільки це можливо. Намагайтеся висипатися.
4
Якщо причиною пониження температури є постійні стреси, то лікар призначить вам заспокійливі засоби. Спробуйте препарати, розроблені на рослинній основі. Наприклад, чудовим тонізуючим ефектом володіють екстракти женьшеню, аралії і елеутерококу. Їх потрібно приймати вранці або перед обідом - вони додадуть вам додаткову енергію. А перед сном рекомендується прийом седативних, заспокійливих засобів. До таких ліків відносяться препарати, що містять екстракти валеріани, глоду, хмелю або пустирника.
5
Найпростішим і доступним засобом підняття зниженої температури тіла є гарячий чорний чай. Випийте його, лягайте в ліжко і укутайтеся теплою ковдрою. Через деякий час температура повинна нормалізуватися. Також можна робити гарячі ванни для ніг, після чого надіти теплі шкарпетки і полежати під теплою ковдрою.
6
Якщо лікування не допомагає, температура все одно часто падає нижче нормального показника, потрібно ще раз звернутися до лікаря і пройти повторні обстеження.
В затишний і теплий будинок завжди хочеться повертатися, але буває так, що навіть при гарячих опалювальних батареях температура повітря не доходить до норми. Є безліч способів підвищити температуру в приміщенні.
Вам знадобиться
  • - різні утеплювачі;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Для початку перевірте, чи все в порядку з вашими вікнами. Вставте пластикові склопакети. Бажано, щоб вони були двокамерними. Якщо ж у вас немає фінансової можливості це зробити, то старі вікна можна оновити самостійно. Для цього вам знадобиться гумовий ущільнювач на клейовий основі. Перед його оклейкой потрібно начисто вимити вікна, знежирити і витерти насухо. Якщо рама нещільно прилягає до скла, то щілину можна замазати звичайної шпаклівкою. Проводити дані процедури найкраще ранньою восени.
2
Далі перевірте двері. Мета - усунути протяги, а тому всі щілини повинні бути закладені, а самі двері утеплена. На підставу двері із внутрішнього боку слід приклеїти м'яку повітронепроникну набивання. Можна придбати матеріали в спеціалізованому магазині, а можна скористатися і підручними засобами, такими як старе ватяну ковдру і дідусів шкіряний плащ. Щілини між стіною і дверима усуваються за рахунок порогів і рейок.
3
Якщо можливо, утеплите підлогу і стіни. Для цього між чорновими і чистовими статями стелиться спеціальний утеплювач, а стіни робляться за каркасною технологією. Відмінним рішенням будуть теплі підлоги.
4
Зверніть увагу на радіатори. Вони не повинні бути покриті пилом, закриті декоративними щитами, заставлені меблями, так як це суттєво знижує тепловіддачу.
5
Щоб збільшити ефективність опалювальної системи, але не переплачувати, поставте терморегулятори і температурні лічильники. Завдяки їм, вам не потрібно буде опалювати будинок, коли там нікого немає або під час потепління.
Зверніть увагу
На сприйняття людиною тепла впливає не тільки температура, але і вологість, і швидкість руху повітря. В холодну погоду відмовтеся від зволожувачів повітря і вентиляторів. Наповнити будинок свіжістю допоможе елементарне провітрювання.
Корисна порада
Якщо у вас є можливість вкластися в грамотне опалення, то вам підійде система повітряного опалення-кондиціювання та вентиляції, пропонована зараз різними фірмами. Використання сучасних інноваційних матеріалів і технологій - ключ до успіху!