Як приманити окуня.

Окуня можна зустріти практично у всіх водоймах на території Росії. Не водиться він тільки в гірських річках, струмках або в холодних водах. Окунь є хижою рибою, тому має і відповідний хижакові «страхітливі атрибути». Наприклад, гострі голки на плавниках і шипи на зябрах.
Вам знадобиться
  • - приманка (черви, мальки);
  • - вудка;
  • - болісно;
  • - твістери.
Інструкція
1
Шукайте окуня в заплавах, глибоководних ямах, поруч з деревами, що впали і камінням, у гребель, мостів і берегів з обривами. Особливо активним окунь стає під час сильного вітру. Любить озера і не швидкі ріки. Ловлю краще починати з ранку і до настання вечора, все тому, що окунь - денна риба. Якщо ви збираєтеся на риболовлю влітку, візьміть з собою вудку з поплавком, а взимку - блешню або блешню.
2
Кращими місяцями для риболовлі: січень, березень, квітень, червень, липень, серпень, вересень, грудень. Використовуйте блешні, твістери (є найбільш ефективними). Досвідчені рибалки приманюють окуня за допомогою заготовки з рубаних хробаків і землі. Суміш розсипається в місці вудіння. Приманити окуня можна і на «річковий телевізор» (банку з мальками). «Телевізор» спускається з човна у воду, рух малюків тут же приманює цього невтомного мисливця.
3
Обчисліть «стежки», якими ходить окунь. Відомо, що влітку він рухається по прямій вздовж берега, в пошуках їжі. На велику глибину не йде, бо основною його їжею є мілководна рибка. Тут він і стає легкою здобиччю для знаючих рибалок.
Зверніть увагу
Якщо окунь зірвався з гачка, вважайте, що риболовля провалилася. Окунь піде і, швидше за все, поведе за собою всю зграю.
Корисна порада
Під час риболовлі на окуня можна сміливо шуміти, гучних звуків ця риба не боїться. Якщо ви помітили, що зграя мальків біля берега раптом розсипалася в різні боки, значить, рухається окунева зграя.