Як додати стовпці в таблиці Word.

На поточний момент найбільш зручним текстовим редактором з можливістю створення таблиць є програма MS Word з пакету Microsoft Office. З її допомогою можна створити таблицю абсолютно будь-якого розміру з певною кількістю рядків і стовпців.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Для створення таблиці необхідно створити новий документ або відкрити вже існуючий. Новий файл створюється автоматично при запуску програми. Для цього натисніть меню «Пуск», розкрийте елемент «Усі програми» і знайдіть ярлик програми в блоці Microsoft Office. Також вікно редактора можна запустити через ярлик, який знаходиться на робочому столі або панелі швидкого запуску додатків.
2
У головному вікні програми почніть заповнювати новий документ. Якщо перед вами не з'явився білий аркуш і в заголовку не відображається напис «Документ 1», натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Створити».
3
Для відкриття раніше створеного і збереженого файлу слід розкрити меню «Файл» і вибрати пункт «Відкрити». У вікні вкажіть шлях до файлу, виділіть її та натисніть клавішу Enter.
4
У відкритому документі поставте курсор на те місце, з якого ви хочете почати таблицю. У деяких випадках необхідно відокремити текст і таблицю. Для цього поставте курсор в кінець тексту і натисніть клавішу Enter.
5
На стандартній панелі інструментів знайдіть кнопку «Додати таблицю» і натисніть її. Якщо не відводити миша після натискання від цієї кнопки, ви побачите своєрідний мініатюрний макет сторінки. Тут ви можете задати приблизну кількість рядків і стовпців вашої майбутньої таблиці.
6
Проведіть курсор вниз і вправо, вибираючи потрібну кількість осередків для таблиці. На останній з обраних осередків натисніть лівою кнопкою миші. У створеній таблиці заповніть порожні поля. Якщо ви помилилися з кількістю стовпців або рядків, їх завжди можна додати або видалити.
7
Для додавання стовпців скористайтеся верхнім меню «Таблиця». Виберіть розділ «Додати», а потім клацніть лівою кнопкою миші по рядку «Стовпці праворуч». Зверніть увагу на таблицю, кількість стовпців збільшилася на одну одиницю. Щоб додати більше стовпців, скористайтеся цією ж опцією кілька разів.