Як відключити вибір профілю. Як видалити створений обліковий запис.

Належить операційних систем Windows є сервіс «Контроль облікових записів». За статистикою дане нововведення не користувалося особливою популярністю. Зважаючи на це даний сервіс завжди можна деактивувати.
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
Перш за все, варто попередити всіх користувачів даної операційної системи, що відключення вибору користувача може значно знизити рівень захисту даних вашого комп'ютера. Крім людського фактора можливі й крадіжки інформації на рівні вірусних атак.
2
В останніх версіях операційних систем розробники відключили можливість повного відключення такої опції. Вони ввели 4 рівня захисту на рівні користувачів системи. Шлях до аплету налаштувань знаходиться в «Панелі управління».
3
Відкрийте меню «Пуск» і клацніть лівою кнопкою миші по значку «Панель управління». У вікні, знайдіть і запустіть аплет «Облікові записи користувачів». Також це вікно можна відкрити через рядок пошуку, достатньо ввести абревіатуру UAC і клацніть мишею по рядку «Зміна параметрів контролю облікових записів».
4
У вікні змініть положення повзунка, виставивши будь-яку опцію, опис яких ви побачите в правому блоці. Вкрай рекомендується встановити повзунок на значенні «Повідомляти тільки при спробах програм внести зміни в комп'ютер». Натисніть кнопку «ОК», підтвердіть зміни і перезавантажте комп'ютер.
5
Для повного відключення функціоналу службу «Управління обліковими записами» необхідно після завантаження системи знову відкрити меню «Пуск» і запустити «Панель управління». У вікні, клацніть по посиланню «Облікові записи користувачів».
6
Перейдіть до елемента «Включення або відключення контролю облікових записів» і зніміть позначку з пункту «Використовуйте контроль облікових записів». Натисніть кнопку «ОК» або Enter і перезавантажте комп'ютер.
7
Після завантаження комп'ютера вибір облікової записи більше не з'явиться при подальших запусках системи, але рекомендується встановити спеціальне програмне забезпечення.