Як розпакувати декілька архівів.

Після виконання операції копіювання великої кількості архівів стає необхідним провести їх розпакування в певний каталог. При запуску цього процесу варто враховувати деякі нюанси, т.к. розархівування одного і декількох файлів проходить по-різному.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - WinRar;
  • - Total Commander.
Інструкція
1
Для виконання операції розпакування великої кількості архівних файлів необхідно скористатися спеціальним програмним забезпеченням, наприклад, WinRar ил файловим менеджером Total Commander, який містить цей же архіватор. Принцип вилучення буде такою ж, як і у випадку розпакування всього одного архіву - виділити файли і натиснути відповідну кнопку для їх вилучення.
2
Перед початком операції розпакування виділіть потрібні файли, тобто архіви. Виділення в «Провіднику Windows» здійснюється за допомогою лівої кнопкою миші і спеціальних допоміжних клавіш: Ctrl - вибіркове виділення, Shift - суцільне виділення декількох рядків. При натисканні на клавіші Ctrl + A відбудеться виділення абсолютно всіх файлів у відкритій папці.
3
Викличте контекстне меню виділених файлів, натиснувши на них правою кнопкою миші. У списку операцій знайдіть і виберіть рядок «Витягнути файли». Перед вами з'явиться вікно, в якому необхідно вказати додаткові опції виконуваної операції. В поле «Шлях для витягання» необхідно задати своє значення, якщо поточне вас не влаштовує. Для цього в правому полі оглядача файлів виберіть папку для збереження результату роботи. Якщо потрібно створити нову папку в поточному каталозі, натисніть відповідну кнопку.
4
Натисніть кнопку «ОК», щоб запустити розархівування. Через деякий час у зазначеній вами папці будуть знаходитися всі файли з раніше стиснутих архівів . Тривалість операції може тривати до декількох годин (залежить від продуктивності комп'ютера і загальної кількості мегабайт інформації).
5
В файловому менеджері Total Commander дану операцію можна виконати в кілька кліків. Запустіть програму і в одній з панелей знайдіть папку, в якій лежать архіви. Виділіть їх будь-яким способом, зазначеним вище, і натисніть верхнє меню «Файл», а потім пункт «Розпакувати» або поєднання клавіш Alt + F9.
6
У вікні вкажіть тип файлів, які необхідно розпакувати, наприклад, якщо в папці декілька форматів (rar, zip, tz), а потрібно задіяти лише один. Потім вкажіть каталог для розпакування файлів, за замовчуванням - це відкрита папка на протилежній панелі. Для початку операції разархивирования натисніть кнопку «ОК» і дочекайтеся її закінчення.